Poslední tango v Havaně

Poslední tango v Havaně - František Kotleta | Jesuslecitona.org

...stranou a na okraji kruhu z těl seděla madam Casia ... filmáč - POSLEDNÍ TANGO V PAŘÍŽI - YouTube ... . Tvářila se víc než spokojeně. „Yemoja," šeptali Kubánci a během tance se klaněli Dominice. Všechny informace o produktu Kniha Poslední tango v Havaně - František Kotleta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední tango v Havaně - František Kotleta. Poslední tango v Havaně - František Kotleta. Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. ... E-kniha: Poslední tango v Havaně - František Kotleta ... ... . Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého prvního... Poslední tango v Havaně, které před pár dny vydalo nakladatelství Epocha, je „kotletovka" v pravém smyslu slova (takže ano, akce, hlášky, sex i magické artefakty included). Volně přitom navazuje na události z Příliš dlouhé swingers párty a především Velkých problémů v malém Vietnamu. Poslední tango v Havaně 249,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,8 Hodnotilo 35 uživatelů 5 27x. 4 7x. 3 1x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 97 % zákazníků doporučuje. A poslední dobou jako by mu práce přibývalo. Kotletův oblíbený hrdina přináší další várku literární swingers party a s ní pořádnou dávku humoru a sexu. (Volné pokračování knih Příliš dlouhá swingers party a Velké problémy v Malém Vietnamu ) Poslední tango v Havaně je opět nadupaný díl, ve kterém nechybí nějaké to fantasy, nějaký ten sex, nějaký ten humor. Pro mě je František Kotleta mistrem v tom, co píše a všechny jeho knížky mě neuvěřitelně baví. Asi je fakt, že možná klukům by tyhle jeho knihy sedly ještě více, ale i přes to, že nejsem kluk ... Poslední tango v Havaně 299,-219,-Skladem > 10 ks. Koupit. 4,8 Hodnotilo 35 uživatelů 5 27x. 4 7x. 3 1x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 97 % zákazníků doporučuje. Audiokniha MP3 Poslední tango v Havaně na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Poslední tango v Havaně od ostatných... 3. kniha v sérii Tomáš Kosek. O čem je kniha Poslední tango v Havaně? Další volné pokračování jednoho z nejprodávanějších titulů Františka Kotlety, a to knihy Příliš dlouhá swingers party, na kterou loni úspěšně navázala publikace Velké problémy v Malém Vietnamu. Poslední tango v Havaně - Kotleta, František ; Tomáš Kosek, detektiv zabývající se zločiny povahy magické, se tentokrát vydává na Kubu, aby vyšetřil případ vražd, které zřejmě souvisejí se sexuální magií. ... Audiokniha Poslední tango v Havaně je třetí díl volné trilogie s postavou Tomáše Koska. Na...

INFORMACE

AUTOR
František Kotleta
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední tango v Havaně.pdf

POPIS

Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého prvního démona, který se vás pokusí zotročit pro své choutky, dojde vám, že místo tantrické masáže potřebujete ostrý meč a bouchačku plnou nábojů. Tomáš Kosek je tak trochu jiný detektiv. Místo podvodníků a záletníků řeší démony, magii, zombie, čarodějky, sukuby a děsivé artefakty. A poslední dobou, jako by mu práce přibývalo… Kotletův hrdina přináší další várku literární swingers party a s ní pořádnou dávku a humoru.

Chcete si přečíst knihu?Poslední tango v Havaně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kotleta. Číst Poslední tango v Havaně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY