Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie

Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie - A.G. Lafley, | Jesuslecitona.org

... k tomu ve většině firem nikdy nedojde ... Hraj a vyhraj : jak funguje strategie - vufind.mzk.cz ... . HRAJ A VYHRAJ - JAK FUNGUJE STRATEGIE. A. G. Lafley, Roger L. Martin. Edice Knihy Omega Rádi hrajete, nebo radši vyhráváte? Vymyslet strategii není složité. Ale je těžké ji realizovat, protože to nutí lidi a firmy, aby konkrétně Kategorie knih | Motivace, úspěch, propagace | Hraj a vyhraj - jak funguje strategie. Hraj a vyhraj - jak funguje strategie. Novinka . Martin Roger L., Lafley A. G: ... Hraj a vyhraj : jak funguje strategie - vufind.mzk.cz ... . Novinka . Martin Roger L., Lafley A. G: Rok vydání: 2018: Vydavatelství: Omega: ISBN: 978-80-7390-434-0: Stran: 272: Skladem: ano: Kategorie: ... jak přemýšlet a co potřebujete k realizaci. A za příklad si ... Dva z dnešních nejznámějších obchodních stratégů vám vysvětlí, co musíte udělat, jak přemýšlet a co potřebujete k realizaci obchodní strategie. Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie A.G. Lafley, Roger Martin. 329 Kč ... Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie - Lafley A. G., Martin Roger L., Rádi hrajete, nebo radši vyhráváte? Vymyslet strategii není složité. Ale je těžké ji realizovat, protože to nutí lidi a firmy, aby konkrétně rozhodovali o své budoucnosti - a k tomu ve většině firem n Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie - Lafley, Martin - [19.5. 2020] Rádi hrajete, nebo radši vyhráváte? Vymyslet strategii není složité. Ale je těžké ji realizovat, protože to nutí lidi a firmy, aby konkrétně rozhodovali o své budoucnosti - a k tomu ve většině firem nikdy nedojde. Historie nikdy nebyla tak zábavná a opojná. Zbraně, ocel a bakterie udělali z nás, pradávných lovců a sběračů, moderního člověka, ale na chlastu, sexu, „dobrym matroši" a sprosťárnách stojí naše civilizace. 5 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345926/hraj-a-vyhraj-jak-funguje-strategie-8QO-345926.jpg 978-80-7390-434- Omega 1213436. Prodám za 208 Kč vč ... Hraj a vyhraj Jak funguje strategie 149 Kč Hádanky a hlavolamy Hercula Poirota potrapte své šedé buňky... 299 Kč Se zvířátky do pohádky první pohádky pro mladé... Máme pro vás pár rad, které by vám mohli pomoci s lepší strategii jak získávat peníze z výherních automatů. Určitě jste koukali někdy na nějaké filmy, kde jste mohli vidět drsné hráče, kteří z ničeho nic, vyhráli z výherních automatů. Tito hráči například využívají různé strategie....

INFORMACE

AUTOR
A.G. Lafley,
DIMENZE
8,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie.pdf

POPIS

Rádi hrajete, nebo radši vyhráváte? Vymyslet strategii není složité. Ale je těžké ji realizovat, protože to nutí lidi a firmy, aby konkrétně rozhodovali o své budoucnosti – a k tomu ve většině firem nikdy nedojde.Dva z dnešních nejznámějších obchodních stratégů vám vysvětlí, co musíte udělat, jak přemýšlet a co potřebujete k realizaci. A za příklad si berou jednu z nejúspěšnějších firem konce minulého století. A. G. Lafley, bývalý generální ředitel společnosti Procter & Gamble, v úzké spolupráci s strategickým poradcem Rogerem Martinem, zdvojnásobili obrat a zisk zvedli na čtyřnásobek – a za pouhých deset let tak zvýšili tržní hodnotu firmy o více než 100 miliard dolarů. Roger Martin, děkan Rotman School of Management, a A. G. Lafley vám v této knize ukaží, jak lídři v organizacích všech velikostí a typů rozdávají každodenní úkoly s většími strategickými cíli, které musí být postaveny na jasných, podstatných základech, které určují podnikatelský úspěch – prostě jak hrát a vyhrát. Lafley a Martin vytvořili sadu pěti zásadních strategických rozhodnutí, které vám zajistí náskok před konkurencí. A sice:Jaké jsou vaše vítězné cíle? Kde budete hrát? Jak způsobem chcete vyhrát? Jaké schopnosti a prostředky k vítězství potřebujete? Jaké systémy řízení a postupy vám k tomu dopomohou? Příběhy o tom, jak P & G dosáhla pomocí těchto metod vytvoření kultovních značek jako Olay, Bounty, Gillette, Swiffer a Febreze jasně ilustrují, jak rozhodování a dělání správných rozhodnutí tvoří zásadní rozdíl mezi HROU a VÍTĚZSTVÍM.

Chcete si přečíst knihu?Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A.G. Lafley,. Číst Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY