Za parními lokomotivami do Saska

Za parními lokomotivami do Saska - Hynek Palát | Jesuslecitona.org

...šího, stačí jen trochu cestovat, a to za hřebeny Krušných a Lužických hor do Saska ... Za parními lokomotivami do Saska - Knihkupectví Luxor ... . Tato kniha bude vaším jedinečným průvodcem po saských úzkokolejkách a seznámíte se rovněž s historií zdejších tratí, technikou i typy jednotlivých parních lokomotiv. ... Za parními lokomotivami do Saska. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Oml ... Za parními lokomotivami do Saska - Hynek Palát | KOSMAS.cz ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Za parními lokomotivami do Saska Autor: Palát, Hynek Nakladatel: CPress EAN: 9788026420675 ISBN: 978-80-264-2067-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky Rozměry: 21 × 28,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Za parním...

INFORMACE

AUTOR
Hynek Palát
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Za parními lokomotivami do Saska.pdf

POPIS

Chcete zažít kouzelnou atmosféru každodenního parního provozu? Projet se po romantických tratích, kde dýmající a syčící mašiny dodnes vykonávají svou užitečnou službu? Není nic jednoduššího, stačí jen trochu cestovat, a to za hřebeny Krušných a Lužických hor do Saska. Tato kniha bude vaším jedinečným průvodcem po saských úzkokolejkách a seznámíte se rovněž s historií zdejších tratí, technikou i typy jednotlivých parních lokomotiv.

Chcete si přečíst knihu?Za parními lokomotivami do Saska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Palát. Číst Za parními lokomotivami do Saska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY