Darebákova sázka

Darebákova sázka - Christi Caldwellová | Jesuslecitona.org

...a sázka Autor: Christi Caldwellová Lord Robert Dennington si po dědečkově kruté lekci slíbil, že už nebude nikdy věřit na lásku, a vydrží mu to dvanáct let ... Darebákova sázka | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Darebákova sázka. Christi Caldwellová. Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Hledáte Darebákova sázka od Christi Caldwellová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Darebákova sázka Autor: Caldwellová, Christi Nakladatel: Ikar EAN: 9788024937274 ISBN: 978-80-249-3727-4 Originál: The Rogue´s Wager Přek ... Darebákova sázka - Christi Caldwellová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 33 prodejen po celé ČR Darebákova sázka Autor: Caldwellová, Christi Nakladatel: Ikar EAN: 9788024937274 ISBN: 978-80-249-3727-4 Originál: The Rogue´s Wager Překlad: Hanešková, Zuzana Popis: Elektronická kniha, 320 stran, bez zabezpečení DRM, 0,4 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Darebákova sázka Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Helena Banburyová je strážkyní sázek v pánském klubu, schopná analyzovat čísla a šance, ale s naprostým nedostatkem vlastního štěstí ... Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Helena Banburyová je strážkyní sázek v pánském klubu, schopná analyzovat čísla a šance, ale s naprostým nedostatkem vlastního štěstí… Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Helena Banburyová je strážkyní sázek v pánském klubu, schopná analyzovat čísla a šance, ale s naprostým nedostatkem vlastního štěstí, která se cítí mezi hráči a celou šedou společností na pomezí ... Kupte knihu Darebákova sázka od Christi Caldwell na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsel...

INFORMACE

AUTOR
Christi Caldwellová
DIMENZE
7,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Darebákova sázka.pdf

POPIS

Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství – ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Helena Banburyová je strážkyní sázek v pánském klubu, schopná analyzovat čísla a šance, ale s naprostým nedostatkem vlastního štěstí, která se cítí mezi hráči a celou šedou společností na pomezí gentlemanů a zločinců jako doma. Ovšem přesto nehodlá žít celý život v kleci svého původu. Když do její komnaty náhodou vstoupí Robert, je to impulz, který ji donutí dát stát se sama hráčkou – a buď vyhrát a vystoupat vysoko, nebo prohrát a ztratit vše.

Chcete si přečíst knihu?Darebákova sázka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christi Caldwellová. Číst Darebákova sázka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY