Tesař: Příběh pro úspěch(ané)

Tesař: Příběh pro úspěch(ané) - Jon Gordon | Jesuslecitona.org

...kterých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Tesař. Příběh pro úspěch(ané) - Jon Gordon | Internetové ... ... . ... Tesař - Příběh pro úspěch(ané) - Jon Gordon. Podnikatel Michael se probudí v nemocnici s ovázanou hlavou a netuší, jak se tam ocitl. Dovídá se, že... Kniha Tesař - Příběh pro úspěch(ané)(Jon Gordon) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Tesař - příběh pro úspěch ... Každý někdy potřebuje potkat Tesaře ... . +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Tesař - příběh pro úspěch (ané) - Podnikatel Michael se jednoho dne probudí v nemocnici s ovázanou hlavou a netuší, jak se tam ocitl. Tak začíná anotace knihy... More. Tesař - příběh pro úspěch (ané) | Tvojechvilka.cz. tvojechvilka.cz. April 20 at 1:01 PM · Public. Kód: PT445: Název: Tesař - příběh pro úspěch(ané) Autor: Jon Gordon: Nakladatelství: Portál 2018: Původní cena: 235.00: při objednání přes ... Režisér Jan Svěrák představuje druhou ukázku ze svého připravovaného filmu Po strništi bos, kterou provází hlas Zdeňka Svěráka. „Chtěl jsem, aby se do traileru dostal pocit, jaký jsem měl při čtení tátovy předmluvy ke knížce Po strništi bos. Popisuje v ní, jak se jako starý muž pokouší vzpomínat n Tesař - příběh pro úspěch (ané) 19.4.2020 Podnikatel Michael se jednoho dne probudí v nemocnici s ovázanou hlavou a netuší, jak se tam ocitl. Tak začíná anotace knihy Tesař, kterou napsal Jon Gordon, Zajímá vás, jak se mu to stalo? Tesař. Kdo napsal knihu Tesař? Autorem je Jon Gordon. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Příběh pro úspěch(ané) 80% 4 2. Hodnotit lze až po přihlášení ... Pro děti Moderní písňová tvorba a chvály Instrumentální a filmová hudba Současná chrámová hudba Vánoční písně, koledy ... Tesař. Příběh pro úspěch(ané) TESAŘ Příběh pro úspěch(ané) o˘nadčasových principech. SPIRITUALITA Bruno Ferrero BALZÁM PRO DUŠI Soubor duchovních příběhů a˘zamyšlení známého salesiánského autora. Pavel Vojtěch Kohut PRVOUKA VNITŘNÍ MODLITBY Jak probírat svůj život s˘Bohem podle sv. Terezie z˘Ávily. Příběh pro úspěch(ané) GORDON Jan. Info: Portál, 2018 (1.) - váz., 144 str. Z angl. přel. H. Antonínová EAN: 9788026213666 Tesař: Příběh pro úspěch(ané) - Jon Gordon Paní z šedivého domu - Fiker Eduard (čte Václav Knop) [CDmp3] Než přišla bouře - Susea McGearhartová, Tami Oldham Ashcraft Tesař Příběh pro úspěch(ané) Gordon, Jon. Portál, 2018. OBJEDNAT. Zařazeno v: Ukázky z knih pro dospěl ... Tweet. © 2018 Zuzana Veselá | Všechna práva vyhrazena Porovnání cen uvex p1us pro, srovnání cen uvex p1us pro na portálu HLEDEJCENY.cz. ... Portál Tesař. Příběh pro úspěch(ané) - Jon Gordon ... Grada 30 pravidel vítězů pro úspěch a naplněný život . Porovnat podle parametr ů Odebrat ze ......

INFORMACE

AUTOR
Jon Gordon
DIMENZE
12,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Tesař: Příběh pro úspěch(ané).pdf

POPIS

Podnikatel Michael se probudí v nemocnici s ovázanou hlavou a netuší, jak se tam ocitl. Dovídá se, že zkolaboval při ranním běhání. Když zjistí, že muž, který mu zachránil život, je tesař, navštíví ho a zjistí, že je mnohem víc než to; je stavitelem životů, kariér, lidí a týmů. Tesař se s Michaelem dělí o svou životní moudrost a pomáhá mu tím nejen zachránit podnik, ale i najít hlubší smysl života. Hlavní postava a s ní i čtenář postupně zjišťuje, že úspěchu nelze dosáhnout přes noc, ale že existují nadčasové principy, které člověku pomohou vyniknout a působit na ostatní. Jon Gordon absolvoval Cornellovu univerzitu a vystudoval pedagogiku na Emoryově univerzitě. Jeho poradenská a školicí společnost se zaměřuje na rozvíjení pozitivních lídrů, organizací a týmů. Je autorem knih Síla pozitivního přístupu (vyšlo v Gradě, 2016) The No Complaining Rule (příběh o tom, jak si přestat stěžovat, česky zatím ne), Training Camp (příběh o tom, co se osvědčuje v přípravě sportovců, česky zatím ne) a dalších.

Chcete si přečíst knihu?Tesař: Příběh pro úspěch(ané) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jon Gordon. Číst Tesař: Příběh pro úspěch(ané) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY