Neobyčejný kluk

Neobyčejný kluk - Raquel J. Palaciová | Jesuslecitona.org

... dary… Ke knize "Neobyčejný kluk" doporučujeme také: Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Boček, Evžen Cena: 256 Kč Poslední dívka Murádová, Nádija Cena: 239 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Neobycejny kluk 2017 CZ dabing HD 1.21 GB online ke ... ... . přidat komentář nebo recenzi ... (Ne)obyčejný kluk je strašně laskavá kniha. To byla první myšlenka, která mě napadlo, když jsem přečtenou knihu odkládal. Zavřel jsem oči, knihu stále položenou na klíně a v mysli si znovu přehrál děj. Pořád mi to v hlavě vyskakovalo: laskavá. Název souboru: Neobyčejný kluk - CZ DABING Velikost: 7.23 GB Datum nahrání: 27.10.2018 Délka: 01:53: ... (Ne)obyčejný kluk / Wonder (2017) | Kinobox.cz ... . Zavřel jsem oči, knihu stále položenou na klíně a v mysli si znovu přehrál děj. Pořád mi to v hlavě vyskakovalo: laskavá. Název souboru: Neobyčejný kluk - CZ DABING Velikost: 7.23 GB Datum nahrání: 27.10.2018 Délka: 01:53:11 Kupte knihu (Ne)obyčejný kluk od R.J. Palaciová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kupte knihu Neobyčejný kluk od R.J. Palacio na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Podobné filmy jako (Ne)obyčejný kluk Které filmy jsou něco jako Wonder? Nabídneme ti nejlepší doporučení. Obyãejn˘ kluk. Dobfie vím, Ïe nejsem obyãejn˘ desetilet˘ kluk, i kdyÏ dûlám obyãejné vûci. Pochutnávám si na zmrzlinû, jezdím na kole, obãas si zakopu s míãem a hltám ......

INFORMACE

AUTOR
Raquel J. Palaciová
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyčejný kluk.pdf

POPIS

Auggie Pullman se narodil s deformovaným obličejem, a tak nemohl chodit do běžné školy – až do nynějška. Teď je ale všechno jinak. Auggie se chystá do docela obyčejné školy, a to rovnou do páté třídy. Samozřejmě to nebude lehké – ani pro něj, ani pro jeho okolí. Ale Auggie má kromě neobyčejného obličeje i neobyčejně pevný charakter. Podaří se mu přesvědčit nové spolužáky, že je navzdory svému vzhledu stejný jako oni? Nebo o tom dokonce přesvědčí spolužáci jeho samotného? Předloha stejnojmenného filmu.

Chcete si přečíst knihu?Neobyčejný kluk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raquel J. Palaciová. Číst Neobyčejný kluk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY