Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů

Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů - Stephanie Laurensová | Jesuslecitona.org

...aduje něco, co mají oba společné - odvážné a dobrodružné srdce ... Čtveřice dobrodruhů: Na příkaz dámy - bazar | Databáze knih ... . Závěr čtyřdílné minisérie Čtveřice dobrodruhů.Vládce korzárů Royd Frobisher čeká na příkaz, aby se vydal se svou posádkou na poslední záchrannou misi, kterou započali jeho bratři. Jenže netuší, že s ním na palubě bude i Isobel, jeho dávná láska a bývalá snoubenka! Poté, co jí Declan oznámí, že se musí vydat na cestu do západní Afriky, Edwina se rozhodne vzít osud do svých rukou. Na tajné misi, na níž zažijí nejedno nebezpečí, Declan s Edwin ... Na příkaz dámy | O2 Knihovna ... . Na tajné misi, na níž zažijí nejedno nebezpečí, Declan s Edwinou zjistí, že jejich neobvyklé manželství vyžaduje něco, co mají oba společné - odvážné a dobrodružné srdce. Na příkaz dámy 7,74 ... Ďalšie zo série Čtveřice dobrodruhů Neodolatelná svůdnice 7,16 € Mohlo by sa vám páčiť Srdce korzára 7,16 € Vládce všech moří 7,16 € Vynález lorda Randolpha 7,16 € Ďábel nosí kilt ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Na příkaz dámy. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Na příkaz dámy. Čtveřice dobrodruhů 1. LAURENSOVÁ Stephanie. Info: HarperCollins, 2018 (1.) - váz., 256 str. EAN: 9788327627827 ISBN: ... Kupte knihu Na příkaz dámy od Stephanie Laurens na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % 1. kniha v sérii Čtveřice dobrodruhů. O čem je kniha Na příkaz dámy? Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žena, kterou musí mít. Potomek námořnické dynastie byl zvyklý dostat, co si usmyslel, a tak se zanedlouho konala svatba. Objednávejte knihu Na příkaz dámy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Na příkaz dámy od Stephanie Laurensová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Na příkaz dámy - Laurensová Stephanie - Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žena, kterou musí mít. Potomek námořnické dynastie byl zvyklý dostat, co si usmyslel, a tak se zanedlouho konala svatba. P Knihy zo série Čtveřice dobrodruhů na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Na příkaz dámy Stephanie Laurensová. 199 Kč. Kategorie: Romantika: Počet stran: 256: Nakladatel: HarperCollins: Série: Čtveřice dobrodruhů ... Na tajné misi, na níž zažijí nejedno nebezpečí, Declan s Edwinou zjistí, že jejich neobvyklé manželství vyžaduje něco, co mají oba společné - odvážné a dobrodružné srdce Laurensová Stephanie: Na příkaz dámy. Autor: Laurensová Stephanie. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žena, kterou musí mít. ...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
4,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů.pdf

POPIS

Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žena, kterou musí mít. Potomek námořnické dynastie byl zvyklý dostat, co si usmyslel, a tak se zanedlouho konala svatba. Představy o manželství měl každý zcela odlišné. Declan si představoval klidnou a tichou partnerku, která mu povede domácnost a bude vychovávat jejich děti, zatímco on bude pokračovat ve svém dobrodružném životě korzára… Jenže pod éterickým zevnějškem Edwiny se skrývá nezlomná a odhodlaná žena, která rozhodně nebude na svého manžela poslušně čekat doma. Poté, co jí Declan oznámí, že se musí vydat na cestu do západní Afriky, se Edwina rozhodne vzít osud do svých rukou. Na tajné misi, na níž zažijí nejedno nebezpečí, Declan s Edwinou zjistí, že jejich neobvyklé manželství vyžaduje něco, co mají oba společné – odvážné a dobrodružné srdce. 1. část čtyřdílné historické série Čtveřice dobrodruhů.

Chcete si přečíst knihu?Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Na příkaz dámy: Čtveřice dobroduhů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY