Karty zvěrokruhu

Karty zvěrokruhu - Patsy Bennett | Jesuslecitona.org

... čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Co Vás čeká? Poodhalit tajemství budoucnosti Vám pomůže horoskop ... Výklad karet: Předpověď pro jednotlivá znamení na 12 ... ... . Čtěte horoskopy a charakteristiky znamení zvěrokruhu, partnerský horoskop lásky. Jsou Vám planety příznivě nakloněny? Najděte partnera podle znamení. Krátké jednořádkové postřehy, jak prožívají milostný akt různá znamení zvěrokruhu. Pokud kliknete na ikonu, zobrazí se horoskopová charakteristika lásky tohoto znamení. Berani: často příliš spěchají a nemají čas na předehru. ... Karty Výklady z karet Osudová karta ... Karty zvěrokruhu - Patsy Bennett | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Berani: často příliš spěchají a nemají čas na předehru. ... Karty Výklady z karet Osudová karta 7 dn ... Výklad karet pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na týden od 16. do 22. března. Beran - 4:36, Býk - 8:06, Blíženci - 11:30, Rak 14:53, Lev - 18:29, Panna - 21 ... Všechna znamení zvěrokruhu jsou rozdělena mezi čtyři základní živly, kterými jsou: oheň, země, vzduch a voda. Protože znamení je dvanáct a živly jsou pouze čtyři, připadají na každý živel právě tři znamení zvěrokruhu. Pro charakteristiku jednotlivých znamení zvěrokruhu jsou živly jakousi esencí, která určuje jejich podstatu a temperament. Vyberte si čtyři karty a poté klikněte na tlačítko Vyložit. Zobrazí se výsledky Vaší volby. Pokud budete chtít zopakovat výběr, klikněte na tlačítko Zkusit znovu. Před výkladem si prosím pozorně přečtěte, jak pracovat s cikánskými kartami. Prosinec 2019 pro všechna znamení zvěrokruhu v jednom svátečním baleni. - Duration: 27:31. ... Hledáme domov a sounáležitost (Karty světla) - Duration: 7:29. Bonboniéra U modré kočky ... Karty zvěrokruhu Autor: Bennett, Patsy Nakladatel: Omega EAN: 9788073909635 ISBN: 978-80-7390-963-5 Originál: Zodiac Reading Cards: Guidance f...

INFORMACE

AUTOR
Patsy Bennett
DIMENZE
12,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Karty zvěrokruhu.pdf

POPIS

Sada vykládacích karet zvěrokruhu obsahuje 36 mocných karet Slunce, Luny a zatmění. V tomto ojedinělém balíčku naleznete vašeho astrologického průvodce, který vám osvětlí vaši současnou situaci, cíle, přání, překážky a úspěchy. Karty zároveň jasně vyznačují body zvratu a nejlepší způsob, jak se v životě vydat tím správným směrem. Sada obsahuje i příručku vysvětlující význam jednotlivých karet s krásnými ilustracemi přírody, planet a vesmíru kolem nás. Ať už hledáte odpovědi na otázky týkající se pracovního nebo osobního života, studia, zdraví, dobrodružství, cestování či domácnosti, tyto karty vás povedou a pomohou vám nalézt tu pravou cestu a štěstí v životě.

Chcete si přečíst knihu?Karty zvěrokruhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patsy Bennett. Číst Karty zvěrokruhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY