Kalandrova dcera

Kalandrova dcera - Zuzana Kaiserová | Jesuslecitona.org

...rá následovala po období terorismu a s ním spojeného pravicového populismu ... Kalandrova dcera - Zuzana Kaiserová | Elektronická kniha ... ... . Příběh se odehrává v blíže neurčené budoucnosti, v době relativní společenské konsolidace, která následovala po období terorismu a s ním spojeného pravicového populismu. Plně sjednocená Evropa je rozdělena do jednotlivých regionů s uzavřenými vnitřními hranicemi, byl posílen bezpečnostní aparát, zakázány klíčové náboženské texty. Značka: Volvox Globator Výrobní číslo: 978-80-7511-397-9 EAN: 97880751139 ... Kalandrova dcera - Zuzana Kaiserová | Elektronická kniha ... ... . Značka: Volvox Globator Výrobní číslo: 978-80-7511-397-9 EAN: 9788075113979 Dcera Ference Futuristy Anna Ferencová — Barvy života, Určitě zaplesáte vy, kdo máte rádi prvorepublikové filmy. Naším prvním hostem je paní Anna Ferencová, dcera Ference Futuristy. Určitě dcera z toho nebude mít nějaké dioptrie, ale bude spíše unavená. Co se týká zákazu televize u očních vad, je tento názor dávno překonán. S pozdravem MUDr. Věra Kalandrová Vaše Oční klinika NeoVize, Viniční 235, Brno, www.neovize.cz 11.10.2012 13:37 E-kniha Kalandrova dcera od Zuzana [email protected] Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Napínavá, ironická próza o české dívce v Bruselu polemizuje s oficiální podobou evropanství a „progresivními" názory. Kalandrova dcera je thriller o­ Evropě nepříliš vzdálené budoucnosti, která je sice neradostnou, ale zcela uvěřitelnou extrapolací poměrů, v ­nichž žijeme. V těchto kulisách se mladá žena Tereza snaží získat důkaz o ­nevině svého otce — protestantského intelektuála z­ Vysočiny křivě obviněného z­ teroristického útoku na Masarykově nádraží. > Beletrie > Romány a povídky > Sci-fi > Kalandrova dcera. Kalandrova dcera Zuzana Kaiserová . Skladem 5+ ks 219 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Kaiserová
DIMENZE
7,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Kalandrova dcera.pdf

POPIS

Příběh se odehrává v blíže neurčené budoucnosti, v době relativní společenské konsolidace, která následovala po období terorismu a s ním spojeného pravicového populismu. Plně sjednocená Evropa je rozdělena do jednotlivých regionů s uzavřenými vnitřními hranicemi, byl posílen bezpečnostní aparát, zakázány klíčové náboženské texty. Jen dva regiony se vymykají kontrole – katolické Svobodné Polsko kolem Gdaňsku a oblast Vysočiny, kde přežívají poslední českobratrské sbory. Vyprávění začíná ve chvíli, kdy na pražské Masarykovo nádraží zaútočí teroristé. Podle oficiálních informací za atentátem stojí právě křesťanští fundamentalisté z Vysočiny. Hlavní hrdinka Tereza Sundermanová, doktorandka v oboru literárních věd a manželka vysoce postaveného důstojníka evropských tajných služeb, narychlo opouští Brusel a vrací se na Vysočinu zjistit, co se stalo s jejím otcem, křesťanským intelektuálem Kalandrou, nedávno odsouzeným za porušování Zákona proti zvyšování napětí ve společnosti. Ve stejné době dostane agent Svobodného Polska Mateusz Sienkiewicz pověření zjistit pravdu o pražském atentátu. Mateusz a Tereza se setkají ve Štětíně, místě, kde bují zločin a obchod s uprchlíky z Evropy. I Terezin manžel Robert brzy zjišťuje, že věci nejsou tak, jak se zdají, a rozhodne se ukázat světu, že se Evropa ocitla na scestí.

Chcete si přečíst knihu?Kalandrova dcera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Kaiserová. Číst Kalandrova dcera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY