Jsem z tebe nemocný: Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví

Jsem z tebe nemocný: Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví - Kurt Tepperwein | Jesuslecitona.org

...genika Jsem z tebe nemocný - Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví ... Jsem z tebe nemocný: Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují ... ... . Uznávaný autor Kurt Tepperwein se ponejprv, v prvním dílu knihy, zabývá významem vztahů, abychom pochopili, jak souvisejí se zdravím a jaký smysl mají. Ve vztazích se toho hodně učíme, jelikož nám jsou pověstným zrcadlem. Jsem z tebe nemocný!. Kdo napsal knihu Jsem z tebe nemocný!? Autorem je Kurt Tepperwein. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Jsem z tebe nemocný: Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Jsem z tebe nemocný!. Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví. Jsem z tebe nemocný - Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví Tepperwein Kurt Uznávaný autor Kurt Tepperwein se ponejprv, v prvním dílu knihy, zabývá významem vztahů, abychom pochopili, jak souvisejí se zdravím a jaký smysl mají. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Jsem z tebe nemocný! - Vyhledávání na Heureka.cz Eugenika Jsem z tebe nemocný - Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví . Uznávaný autor Kurt Tepperwein se ponejprv, v prvním dílu knihy, zabývá významem vztahů, abychom pochopili, jak souvisejí se zdravím a jaký smysl mají.Ve vztazích se toho hodně učíme, jelikož nám jsou pověstným zrcadlem. aneb Jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví. TEPPERWEIN Kurt. Info: Eugenika, 2018 (1.) - brož., 224 str. Z něm. přel. V. Čadský Kniha: Jsem z tebe nemocný - Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví (Kurt Tepperwein). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Uznávaný autor Kurt Tepperwein se ponejprv, v prvním dílu knihy, zabývá významem vztahů, abychom pochopili, jak souvisejí se zdravím a jaký smysl mají. Ve vztazích se toho hodně učíme, jelikož nám jsou pověstným zrcadlem. Všechny informace o produktu Kniha Jsem z tebe nemocný - Kurt Tepperwein...

INFORMACE

AUTOR
Kurt Tepperwein
DIMENZE
10,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem z tebe nemocný: Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví.pdf

POPIS

Uznávaný autor Kurt Tepperwein se ponejprv, v prvním dílu knihy, zabývá významem vztahů, abychom pochopili, jak souvisejí se zdravím a jaký smysl mají. Ve vztazích se toho hodně učíme, jelikož nám jsou pověstným zrcadlem. Druhý díl se skládá ze tří přehledných abecedně řazených seznamů neboli rejstříků. První obsahuje typické vztahové problémy s objasněním jejich pozadí a s radami či návodem, jak je řešit. Komunikace, sexualita, samota, touha po partnerovi a lásce, na druhé straně strach ze ztráty svobody a sebe sama, z odmítnutí či z toho, že budeme opuštění; rozchod a jak se s ním vyrovnat; peníze, běžný život; žárlivost, věrnost... Další rejstřík sestává z negativních psychických stavů a pocitů se stručným vysvětlením, oč vlastně jde, jak se to ve vztahu projevuje a jaké jsou možné následky pro zdraví (v případě, že tyto pocity přetrvávají dlouhodobě a my je nijak neřešíme, ignorujeme nebo potlačujeme). A nakonec třetí rejstřík popisuje konkrétní nemoci a jejich symptomy; vysvětluje je z hlediska našeho emocionálního života a fungování v intimních vztazích a radí, co dělat, abychom se uzdravili – duševně a následně i tělesně.

Chcete si přečíst knihu?Jsem z tebe nemocný: Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Tepperwein. Číst Jsem z tebe nemocný: Aneb jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY