Veterinární akademie – Lék pro poníka

Veterinární akademie – Lék pro poníka - Rebecca Johnson | Jesuslecitona.org

...becca Johnson. Běžná cena: 179 Kč .. ... Kniha: Veterinární akademie - Lék pro poníka | Knihy.ABZ.cz ... . Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: veterinarni akademie lek pro ponika NOVINKA Veterinární akademie - Lék pro poníka. Rebecca Johnson. E-kniha 109 Kč ... Veterinární akademie - Lék pro poníka. Rebecca Johnson. E-kniha 109 Kč ... Lék pro poníka. Rebecca Johnson. 0.0 z 5 hvězdiček. 179 K ... 3. října 2018 Veterinární akademie - Lék pro poníka - podaří se dívkám zachránit poníka? Abbey, Hanna a Talika zdárně proplouvají školou pro veterináře. Nyní přišel další úkol. Pan McPh ... Veterinární akademie - Lék pro poníka - Rebecca Johnson od ... ... . Nyní přišel další úkol. Pan McPhail, jejich učitel péče o zvířata, měl u sebe svou border kolii Drovera a okolo něj bylo na […] Kniha Veterinární akademie - Lék pro poníka (Rebecca Johnson) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. E-kniha: Veterinární akademie - Lék pro poníka - Rebecca Johnson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Fragment Veterinární akademie Lék pro poníka Rebecca Johnson. Veterinární akademie Lék pr o poníka Tři kamarádky Hanna, Abbey a Talika jsou studentky veterinární... Od 179 Kč 1 obchod Porovnat ceny...

INFORMACE

AUTOR
Rebecca Johnson
DIMENZE
5,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Veterinární akademie – Lék pro poníka.pdf

POPIS

Studium na škole pro budoucí zvěrolékařky je v plném proudu. Poradí si holky se záhadnou nemocí, která trápí jejich poníka?Hanna, Abbey a Talika pilně studují na škole pro budoucí zvěrolékařky. V následujících týdnech se budou věnovat péči o býky, krávy a telátka. Abby to bere opravdu vážně. Dokonce se přihlásí do soutěže v odchytávání telat, i když tuší, že boj nebude snadný. Hlavním soupeřem totiž budou chlapci z nedaleké školy. Do jejího tréninku ale zasáhne onemocnění Taličina poník. Dokážou holky přijít na to, co ho trápí? Najdou lék, který mu zachrání život?

Chcete si přečíst knihu?Veterinární akademie – Lék pro poníka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rebecca Johnson. Číst Veterinární akademie – Lék pro poníka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY