Zuzanka a Goldýš

Zuzanka a Goldýš - Tereza Boehmová | Jesuslecitona.org

... různých pohádkových zemí, kde zažívají různá dobrodružství ... Zuzanka a Goldýš: knížka pohádek s úkoly a hrami | Slevomat.cz ... . Zuzanka a Goldýš - Tereza Boehmová . Kniha pohádek pro děti vě věku mezi 5-12 lety. Hlavní postavou je holčička Zuzanka a plyšový pes Goldýš, který v noci ožívá a bere Zuzanku do různých pohádkových zemí, kde zažívají různá dobrodružství. Filmovú adaptáciu známej predlohy Pavla Országha Hviezdoslava o tragickom osude malej Zuzanky, ktorá stratila matku a u macochy nenašla potrebnú lásku, uvidí... To sloužilo jako podklad pro scénáře epické písně Orshaga Pa ... Zuzanka a Goldýš - Tereza Boehmová | Databáze knih ... ... To sloužilo jako podklad pro scénáře epické písně Orshaga Pavol Hviezdoslav. Děj se odehrává ve slovenské obci v XIX století. Film oslavuje věčné hodnoty, ja... Zuzanka a Goldýš je kniha pohádek pro děti vě věku mezi 5-12 lety. Hlavní postavou je holčička Zuzanka a plyšový pes Goldýš, který v noci ožívá a bere Zuzanku do různých pohádkových zemí, kde zažívají dobrodružství. Zároveň se v rámcovém příběhu, který se prolíná knížkou, snaží usmířit Zuzky hádavé ... Novinářka, publicistka a spisovatelka, autorka dvou knížek pohádek pro děti (Zuzanka a Goldýš a Zajíček Zlobílek) a jedné knihy fejetonů o mateřství (Matka z cukru a oceli). Pracovala jako editorka názorů v MF DNES a později jako administrátorka blogu iDNES.cz. Upozornění. Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky. Děkujeme za pochopení....

INFORMACE

AUTOR
Tereza Boehmová
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Zuzanka a Goldýš.pdf

POPIS

Velmi zajímavě napsaná, čtivá, nesmírně vtipná a nenásilně poučná s půvabnými ilustracemi, chvílemi jsem litovala, že jsem už dospělá, protože mi ty příběhy byy nesmírně blízké. A často mi tekly slzy smíchy, a taky jsem se svými dětmi prubla pár rad, které v knížce doporučují. Podle mého je to jedna z nejlepších dětských knih, které jsem v poslední době měla možnost přečíst (a nebylo jich málo). Jestli chcete udělat radost svým známým či kamarádům s dětmi, tak neváhejte, opravdu je kouzelná!!!!

Chcete si přečíst knihu?Zuzanka a Goldýš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Boehmová. Číst Zuzanka a Goldýš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY