Žít bez ekzému: Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému

Žít bez ekzému: Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému - Karen Fischer | Jesuslecitona.org

...upně může vrátit k normální ... Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému Poznatky stovek mezinárodních výzkumných pracovníků a kožních specialistů byly zkompletovány a zanalyzovány, aby se vyřešila záhada jménem ekzém ... Žít bez ekzému - Komplexní program pro zvládnutí a ... ... .Zbavte se ekzému jednou provždy, bez jeho návratuPrávě díky analýze stovek vědeckých výzkumů a studií mohla vzniknout první dieta upravující základní příčiny ... Žít bez ekzému : komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému / Karen Fischer ; z anglického originálu The eczema diet přeložila Nikola Janotová. — Olomouc : ANAG, [2018]. — 287 stran : ilustrace ; ISBN 978-80-7554-163-5 Vaše ... Žít bez ekzému - Komplexní program pro zvládnutí a ... ... ... Žít bez ekzému : komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému / Karen Fischer ; z anglického originálu The eczema diet přeložila Nikola Janotová. — Olomouc : ANAG, [2018]. — 287 stran : ilustrace ; ISBN 978-80-7554-163-5 Vaše osobní údaje bez zbytečného odkladu vymažeme, pokud je splněn některý z následujících důvodů: vaše osobní údaje již nepotřebujeme pro účely, pro které jsme je zpracovávali; odvoláte souhlas se zpracováním osobních údajů, přičemž se jedná o údaje, k jejichž zpracování je váš souhlas nezbytný a ... Vydavatelství a nakladatelství Internetové a kamenné knihkupectví. Seženeme i málo známé knihy. Žít bez ekzému Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému • Karen Fischer • ANAG • 2018/08 Poznatky stovek mezinárodních výzkumných pracovníků a kožních specialistů byly zkompletovány a zanalyzovány, aby se vyřešila záh viac » Žít bez ekzému Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému • Zdravý spôsob života • Karen Fischer • ANAG • 2018/08 Poznatky stovek mezinárodních výzkumných pracovníků a kožních specialistů byly zkompletovány a zanalyzovány, aby se vyřešila záh viac »...

INFORMACE

AUTOR
Karen Fischer
DIMENZE
6,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Žít bez ekzému: Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému.pdf

POPIS

Právě díky analýze stovek vědeckých výzkumů a studií vznikla první dieta upravující základní příčiny ekzému, jedinečná tím, že nemocný se postupně může vrátit k normální stravě, a zůstává i přesto bez ekzému. Ať už máte mírné projevy dermatitidy, nebo trpíte chronickým ekzémem po celém těle, tato kniha vám poradí, jak si udržet zdravou kůži po celý život. Komplexní program, vyzkoušený a ověřený pacienty s ekzémem po dobu delší než deset let, se věnuje všem formám ekzému a nabízí stravovací programy pro všechny věkové skupiny včetně dětí. Najdete zde rychlý detox pro dospělé, informace o péči o pleť a stravě, podpůrné a účinné prostředky proti lupům, tipy na okamžitou pomoc proti svědění, rady, jak zabránit citlivosti na salicylát, menu pro celou rodinu, včetně pokrmů do krabiček i slavnostního jídla a další chutné recepty. Ve vyspělém světě trpí tímto kožním onemocněním dvacet procent lidí a jejich počet se neustále zvyšuje – toto je kniha, která vám může pomoci.

Chcete si přečíst knihu?Žít bez ekzému: Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karen Fischer. Číst Žít bez ekzému: Komplexní program pro zvládnutí a prevenci ekzému Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY