Dcery pana Darcyho

Dcery pana Darcyho - Elizabeth Astonová | Jesuslecitona.org

...no :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Kniha: Dcery pana Darcyho - Elizabeth Astonová | Knihy.ABZ.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dcery pana Darcyho 2009; Slečna Darcyová se nevzdává 2010; Strastiplné peníze paní Darcyové 2011; Podobné knihy. Pýcha, předsudek a namlouvání 2010; Mladší sestra - díl 1. 2013; Kniha Dcery pana Darcyho je v Pani Bennetová vedie svojich päť dcér k názoru, že žena môže byť šťastná len vtedy, keď sa dobre vydá, avšakElizabeth názory svojej matky nezdieľa. Keď sa v blízkom zámočku ... Dcery pana Darcyho Astonová Eliza ... Pýcha a předsudek (film, 2005) - Wikipedie ... . Keď sa v blízkom zámočku ... Dcery pana Darcyho Astonová Elizabeth Cena: 237 Kč Dcery pana Darcyho Astonová Elizabeth Cena: 119 Kč 86 % celkové hodnocení 5 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit. Specifikace ... Pýcha a předsudek (anglicky Pride and Prejudice) je nejznámější román anglické spisovatelky Jane Austenové.První věta románu je jedním z nejslavnějších úvodů knihy v anglické literatuře vůbec: „It is a truth universally acknowledged, that a single man in possession of a good fortune, must be in want of a wife." (česky podle překladu Evy Kondrysové: „Světem panuje ... Dcery pana Darcyho - Elizabeth Astonová. Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí - jak jinak -... Mr. Darcy's Daughters book. Read 592 reviews from the ...

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Astonová
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcery pana Darcyho.pdf

POPIS

Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí – jak jinak – svatbou. Vděční čtenáři, sdružení v literárních společnostech, často o jeho příběhu iniciativně přemýšlejí: „Jak to bylo dál? Žila Elizabeth se svým Darcym opravdu pak šťastně až do smrti?“ A tu se chápe pera současná britská spisovatelka Elizabeth Astonová, přikouzlí Darcyovým početnou rodinu a mapuje osudy jejích členů. Ocitáme se pak v Londýně roku 1818. V Evropě po Napoleonovi vládne znovu mír, nastává jiná doba, staré konvence ustupují odvážným myšlenkám nového století. Do města, kde právě začíná tradiční jarní společenská sezóna, přijíždí z venkovského panství k příbuzným pět mladých Darcyových dcer. Jak obstojí ve víru plesů, návštěv, nových známostí, ve spleti intrik, klevet a nezvyklých složitých vztahů, když rodiče dlí v cizině a oporu je třeba hledat hlavně ve vlastním rozumu a citu?Na světě už existuje několik tisíc napodobitelů a pokračovatelů Jane Austenové, ale jediné Elizabeth Astonové (nomen omen) se dostalo kritického uznání – a to právě za její román Dcery pana Darcyho, jenž se stal rovněž světovým bestsellerem.

Chcete si přečíst knihu?Dcery pana Darcyho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Astonová. Číst Dcery pana Darcyho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY