Chlapec na mostě

Chlapec na mostě - M. R. Carey | Jesuslecitona.org

... thriller Všemi dary obdarovaná a byť vychází druhý v pořadí, tak po přečtení pár stran zjistíte, že se vlastně časově řadí před události autorovy první knihy ... Kniha Chlapec na mostě - Carey M. R. | knizniklub.cz ... .V rukou tedy máte prequel a s ním i možnost zjistit, co se vlastně odehrálo předtím, než po světě začala suverénně pobíhat masožravá ... Chlapec na mostě Návrat do krvelačného světa románu Všemi dary obdarovaná. Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Chlapec na mostě - M. R. Car ... Všemi dary obdarovaná: Chlapec na mostě - M.R. Carey ... ... . Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Chlapec na mostě - M. R. Carey 30.december 2018 26.marec 2019 Iveta Kudlová 668 Views 0 Comments Host , M.R.Carey , sci-fi Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Inzerát Chlapec na mostě - Carey M. R. v okrese Hlavní město Praha, cena 180Kč, od prazsky.prodej na Sbazar.cz. Popis: Kniha je nová, nečtená, bez jakýchkoliv vad. Preferuji osobní odběr v okolí centra Prahy či v okolí metra Ládví. Přeji příjemné počtení. Kniha: Chlapec na mostě(M.R. Carey) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
M. R. Carey
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlapec na mostě.pdf

POPIS

Návrat do krvelačného světa románu Všemi dary obdarovaná. Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Z posledního lidského sídla v jižní Anglii vyráží na cestu do Skotska napůl vědecká a napůl vojenská výprava. Jejím cílem je sesbírat vzorky plísňových kultur, které po sobě v terénu zanechala předchozí expedice, a získat tak o patogenu informace, jež by mohly vést k objevení léku. Jedinou nadějí na přežití lidstva jsou doktorka Samrina Chanová a výjimečně inteligentní a velmi zvláštní chlapec Stephen Greaves, kterého se Chanová ujala. A nepřítel venku má hlad.

Chcete si přečíst knihu?Chlapec na mostě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M. R. Carey. Číst Chlapec na mostě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY