Čas vlků

Čas vlků - Elisabet Nemertová | Jesuslecitona.org

...sce ve stínu války. O odvaze postavit se za to, v co v nitru věříme, za slabé a bezbranné, odvaze bránit právo na svobodu těla i ducha a neuposlechnout rozkazy ... Kniha Čas vlků | Knihy pre každého ... . I nejčernější temnotou jasně prosvítá zářivé světlo lásky a naděje. Počátek apokalypsy, která bývá v germánské mytologii označována jako čas vlků; blíže neurčená průmyslová katastrofa zničila svět. Stejně jako spousta jiných prchá i Anna se svou rodinou z města na venkov, aby unikla všudypřítomnému chaosu. Rychle a… Čas vlků. Kdo napsal knihu Čas vlků? Autorem je František Niedl. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické ... Čas vlků (Hynek Tas z Boru #2) by František Niedl ... . Rychle a… Čas vlků. Kdo napsal knihu Čas vlků? Autorem je František Niedl. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Čas vlků je kniha o odvaze a lásce ve ...

INFORMACE

AUTOR
Elisabet Nemertová
DIMENZE
10,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas vlků.pdf

POPIS

Starodávná legenda praví, že v každém člověku žijí dva vlci a neustále bojují o tlukot srdce. Jeden z nich je strach a nenávist a ten druhý láska a důvěra. Který z vlků vyhraje? Ten, kterého živíme. Švédsko na samém počátku 2. světové války. Hlavními hrdiny příběhu jsou sirotci Magdalena a Nils, jejichž jediný příbuzný - strýc, který se vrátil z Ameriky - jim odkázal veškeré své bohatství. Díky nečekanému dědictví začínají nový život i slibnou kariéru, ale hrůzy počínající války pronikající z kontinentu je vedou k pomoci potřebným. Do příběhu vstupuje Carl-Magnus Rytterholm, obdivovatel nového hrdiny - Adolfa Hitlera. Ale po boku zla jako vždy kráčí láska. Při hledání tří zmizelých finských válečných dětí se osudově setkají Magdalena a Carl-Magnus a jejich odvaha a obětavost změní život nejen jim, ale i mnoha dalším lidem. Čas vlků je kniha o odvaze a lásce ve stínu války. O odvaze postavit se za to, v co v nitru věříme, za slabé a bezbranné, odvaze bránit právo na svobodu těla i ducha a neuposlechnout rozkazy. I nejčernější temnotou jasně prosvítá zářivé světlo lásky a naděje. A coby symbol boje dobra se zlem čtenáře celou knihou doprovázejí tři sněhobílí vlci.

Chcete si přečíst knihu?Čas vlků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elisabet Nemertová. Číst Čas vlků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY