Chlapec na mostě

Chlapec na mostě - M. R. Carey | Jesuslecitona.org

...velačného světa románu Všemi dary obdarovaná ... Kniha Chlapec na mostě - Carey M. R. | knizniklub.cz ... . Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Z posledního lidského sídl Do kyperské vesnice přišlo jaro a chlapec jménem Sokrates se tak může oddat svým oblíbeným zálibám - odpalování domácího ohňostroje, trýznění místních důchodců, rychlé jízdě vesnicí na mopedu a vzdoru vůči vlastní matce. Když přijdou Velikonoce,… Článek: 1url.cz/ ... Všemi dary obdarovaná: Chlapec na mostě - M.R. Carey ... ... . Když přijdou Velikonoce,… Článek: 1url.cz/Vt4NR Autor: MP Praha. Pitch Perfect Riff-Off with Anna Kendrick & The Filharmonics - Duration: 9:35. The Late Late Show with James Corden Recommended for you 0 hodnocení Chlapec na mostě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Návrat do krvelačného světa románu Všemi dary obdarovaná. Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Z ... Prostě Chlapec na mostě je strhujícím příběhem, který vás chytne a nepustí, dokud ho celý nepřelouskáte. Autor si pro nás připravil spoustu zvratů a nečekaných událostí, které udržují čtenáře v napětí, a to dokonce i po dočtení knihy, protože ty jeho otevřené konce vám nedají spát. Chlapec na mostě navazuje na celkem úspěšný postapokalyptický thriller Všemi dary obdarovaná a byť vychází druhý v pořadí, tak po přečtení pár stran zjistíte, že se vlastně časově řadí před události autorovy první knihy.V rukou tedy máte prequel a s ním i možnost zjistit, co se vlastně odehrálo předtím, než po světě začala suverénně pobíhat masožravá ... Chlapec na mostě Návrat do krvelačného světa románu Všemi dary obdarovaná. Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Chlapec na mostě - M. R. Carey 30.december 2018 26.marec 2019 Iveta Kudlová 668 Views 0 Comments Host , M.R.Carey , sci-fi Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Inzerát Chlapec na mostě - Carey M. R. v okrese Hlavní město Praha, cena 180Kč, od prazsky.prodej na Sbazar.cz. Popis: Kniha je nová, nečtená, bez jakýchkoliv vad. Preferuji osobní odběr v okolí centra Prahy či v okolí metra Ládví. Přeji příjemné počtení. Kniha: Chlapec na mostě(M.R. Carey) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
M. R. Carey
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlapec na mostě.pdf

POPIS

Návrat do krvelačného světa románu Všemi dary obdarovaná. Záhadná epidemie proměnila většinu populace v nemrtvé hladovce, kteří požírají všechno, co jim přijde do cesty, a dál šíří nákazu. Z posledního lidského sídla v jižní Anglii vyráží na cestu do Skotska napůl vědecká a napůl vojenská výprava. Jejím cílem je sesbírat vzorky plísňových kultur, které po sobě v terénu zanechala předchozí expedice, a získat tak o patogenu informace, jež by mohly vést k objevení léku. Jedinou nadějí na přežití lidstva jsou doktorka Samrina Chanová a výjimečně inteligentní a velmi zvláštní chlapec Stephen Greaves, kterého se Chanová ujala. A nepřítel venku má hlad.

Chcete si přečíst knihu?Chlapec na mostě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M. R. Carey. Číst Chlapec na mostě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY