Ú.P.V.O. 3: Žabí mor

Ú.P.V.O. 3: Žabí mor - Mike Mignola, | Jesuslecitona.org

...amnoze varujte se jeho, neboť číše jeho jest lebkou skutou z hřebů rakví a z ... Ú.P.V.O. 3: Žabí mor - Comics Centrum ... ... Kniha Ú.P.V.O. 3: Žabí mor iba za 24,74 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. 485 Kč Ú.P.V.O. Žabí mor - Mignola Mike, Davis Guylaboratoři unikne obří spóra a vypukne žabí mor.Agenti Úřadu paranormálního výzkumu a obrany mají plné ruce práce aby zastavili šílence, který se snaží dokončit plány na zničení světa, započaté mnichem Rasputinem v knize Hellboy 1: Sémě zkázy. 0 hodnocení Ú.P.V.O. 3 - Žabí mor 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregis ... Ú.P.V.O. 3: Žabí mor - Comics Centrum ... . 0 hodnocení Ú.P.V.O. 3 - Žabí mor 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Při přestřelce v jisté tajné laboratoři unikne obří spóra a vypukne žabí mor. Agenti Úřadu paranormálního výzkumu a obrany mají plné ruce práce aby zastavili šílence, který se snaží dokončit ... Zbožná (nebo v tomto případě bezbožná?) přání byla vyslyšena a Mike Mignola rozjíždí s agenty Ú.P.V.O. jeden velký příběh. Naneštěstí jde o úvod k událostem příštím, rozehrávka, která má do děje uvést hlavního padoucha, který se bude nadále řešit v příštích dílech, přestože album Žabí mor má epizodní závěr. Kniha: Ú.P.V.O. 3 Žabí mor - a kolektiv Mike Mignola Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. „Ú. P. V. O. 3: Žabí mor" patří do nové edice vydavatelství Comics Centrum „Na přání". To znamená, že každý další díl komiksové řady vyjde jen v případě, že si jej do stanoveného termínu objedná minimálně pět set zájemců. První titul, pokračování série Zámek a klíč, měl velký úspěch a nyní je ... Hledáte Ú.P.V.O. 3 - Žabí mor od Mike Mignola? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 485 Kč Ú.P.V.O. Žabí mor - Davis Guy, Mignola Mikelaboratoři unikne obří spóra a vypukne žabí mor.Agenti Úřadu paranormálního výzkumu a obrany mají plné ruce práce aby zastavili šílence, který se snaží dokončit plány na zničení světa, započaté mnichem Rasputinem v knize Hellboy 1: Sémě zkázy. Ú.P.V.O. 3: Žabí mor . Vaše cena: 419,30 Kč ... Zkratka Ú.P.V.O. znamená Úřad paranormálního výzkumu a obrany, který by vám měl být více než povědomý, pokud jste někdy zavítali do světa Hellboye. Pro fanoušky rohatého bojovníka je tahle pobočná série naprostou nutností. Tým Ú. P. V. O. je na stopě záhadnému muži, který se zjevuje ve snech Liz Shermanové, ale nakonec bude muset čelit starým známým nepřátelům - od žabích příšer až po poslední Hyperborejce, kteří přicházejí, aby zpustošili celý svět. ... Ú.P.V.O. 3: Žabí mor Mike Mignola, Guy Davis. Ú.P.V.O. 3: Žabí mor. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské...

INFORMACE

AUTOR
Mike Mignola,
DIMENZE
10,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Ú.P.V.O. 3: Žabí mor.pdf

POPIS

Při přestřelce v jisté tajné laboratoři unikne obří spóra a vypukne žabí mor. Agenti Úřadu paranormálního výzkumu a obrany mají plné ruce práce aby zastavili šílence, který se snaží dokončit plány na zničení světa, započaté mnichem Rasputinem v knize Hellboy 1: Sémě zkázy. Poprvé se v této knize Ú. P. V. O. ujal sám Mike Mignola psaní dalších příběhů svých fantastických hrdinů a poodhalil roušku jednoho z jejich největších tajemství – původ Abea Sapiena.

Chcete si přečíst knihu?Ú.P.V.O. 3: Žabí mor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Mignola,. Číst Ú.P.V.O. 3: Žabí mor Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY