Pevný zadek za 30 dní: Jednoduchý tréninkový program pro všechny

Pevný zadek za 30 dní: Jednoduchý tréninkový program pro všechny - Brigitte Engammareová | Jesuslecitona.org

...tel: Esence EAN: 9788075497451 ISBN: 978-80-7549-745-1 Originál: 30 Jours jours pour de jolies fesses Překlad: Jovanovičová, Hana Hledáte Esence Pevný zadek za 30 dní: Jednoduchý tréninkový program pro všechny!? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 21 Kč ... Kniha: Pevný zadek za 30 dní - Brigitte Engammareová ... ... . Cena od 178 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Kniha Pevný zadek za 30 dní: Jednoduchý tréninkový program pro všechny! na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pevný zadek za... O čem je kniha Pevný zadek za 30 dní? Mít pevný zadeček za pouhý měsíc? Proč ne, je to možné! Tato kniha je ideální pro ty, kdo nemají čas chodit do tělocvičen a posiloven ... Anglicky za 30 dni | Sleviste.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pevný zadek za... O čem je kniha Pevný zadek za 30 dní? Mít pevný zadeček za pouhý měsíc? Proč ne, je to možné! Tato kniha je ideální pro ty, kdo nemají čas chodit do tělocvičen a posiloven a hledají ucelený tréninkový program, který je provede jejich každodenním cvičením. Každý týden vám nabídne nové cviky, které jsou určené ... Pevný zadek za 30 dní je svým způsobem skvělý kniha. Jsou v ní nejrůznější cviky, které opravdu fungují a rozhodně vám pomůžou k vašemu vytouženému cíli nebo spíše vyto...

INFORMACE

AUTOR
Brigitte Engammareová
DIMENZE
3,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Pevný zadek za 30 dní: Jednoduchý tréninkový program pro všechny.pdf

POPIS

Mít pevný zadeček za pouhý měsíc? Proč ne, je to možné! Tato kniha je ideální pro ty, kdo nemají čas chodit do tělocvičen a posiloven a hledají ucelený tréninkový program, který je provede jejich každodenním cvičením. Každý týden vám nabídne nové cviky, které jsou určené pro zpevnění hýždí v rekordní době. Program je dostupný pro všechny, stejně tak jsou zvladatelné jeho lekce. S ohledem na svaly a klouby začíná cvičení zahřátím a končí protahováním, které podpoří vaši ohebnost a pružnost. Nakonec vás čekají i jednoduché a příjemné techniky automasáže, které vám pomohou redukovat celulitidu a zbavit se každodenního napětí.

Chcete si přečíst knihu?Pevný zadek za 30 dní: Jednoduchý tréninkový program pro všechny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigitte Engammareová. Číst Pevný zadek za 30 dní: Jednoduchý tréninkový program pro všechny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY