Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den

Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den - Alena Kárníková | Jesuslecitona.org

...eni na budoucí situace, a vědět, co říká náš horoskop pro dnešní den ... Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den ... . ... Lunární Kalendář: Měsíc v Beranu 17.5. 15:35 - 20.5. 04:11 a 17.5. Měsíc v Býku 20.5. 05:11 - 22.5. 15:36 b Velký lunární kalendář 2020 aneb Horoskopy pro každý den Autor: Alena Kárníková ... Jazyk: Česky: Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá: Počet stran: 336: Rok vydání: 2019: Běžná cena: Kniha Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den stále doručíme až domů, na pobočky i do AlzaBoxu. Veškeré informace o produktu. Vhodné... Každý měsíc máte šanci, aby ... Kalendar men 2019 velky levně | Blesk zboží ... . Veškeré informace o produktu. Vhodné... Každý měsíc máte šanci, abyste své činy naplnili novou energií na rovině fyzické, mentální i astrální. Lunární kalendář na květen 2020. Lunární kalendář je velmi důležitou pomůckou, hlavně při zdravotních problémech. 5 z 5 hvězdiček Robert 15. října 2019. Jediný seriózní a přitom nesmírně zajímavě i zábavně psaný lunární kalendář na našem trhu. Děkuji nakladateli, že si více než 20 let drží úroveň a zajímavost. Velký lunární kalendář 2020. Kdo napsal knihu Velký lunární kalendář 2020? Autorem je Alena Kárníková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Alena Kárníková
DIMENZE
8,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den.pdf

POPIS

Obrovská obliba tohoto nejprodávanějšího lunárního kalendáře známé astroložky pramení především z důrazu kladeného na zdravý a harmonický způsob života. Výborné osobní zkušenosti potvrzují, že jak kalendářové členění publikace, tak příslušné tematické okruhy nejsou zvoleny náhodně a nabízejíi praktické rady. Desetitisíce spokojených čtenářů si zderok co rok nacházejí nejověřenější rady týkající se domácnosti, krásy, nálady, ale i zahrádky a bylinek či přírodní kosmetiky. Doporučení a informace přináší i těm, kteří se zajímají o ezoterické vědy hlouběji. Letošní novinkou jsou pranostiky, lidová rčení i výsledky dlouhodobých meteorologických pozorování týkající se počasí a zemědělských prací.

Chcete si přečíst knihu?Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Kárníková. Číst Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY