Jak se zasnoubit s hrabětem

Jak se zasnoubit s hrabětem - Sally MacKenzie | Jesuslecitona.org

...0 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... Jak se zasnoubit s hrabětem bazar | Databáze knih ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Jak se zasnoubit s hrabětem ... V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace. Bezpečný nákup. Mnohaletá historie. Doručení do 3 prac. dnů. 100% zboží ihned skladem. Vstřícný přístup k zákazníkovi. Stabilní a silná společnost. Jak se zasnoubit s hrabětem MacKenzie, ... Jak se zasnoubit s hrabětem - KNIHOS ... . Jak se zasnoubit s hrabětem MacKenzie, Sally Cena: 172 Kč (e-book) Jak odolat markýzovi MacKenzie, Sally Cena: 172 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Jak se zasnoubit s hrabětem Autor: MacKenzie, Sally Nakladatel: Ikar EAN: 9788024936253 ISBN: 978-80-249-3625-3 Originál: When to Engage an Earl Překlad: Tetřevová, Renáta Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)...

INFORMACE

AUTOR
Sally MacKenzie
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se zasnoubit s hrabětem.pdf

POPIS

Slečna Jane Wilkinsonová se konečně dočkala. Její dvě přítelkyně se chystají provdat a žádané místo v domě pro svobodné dámy je její. Poprvé po osmadvaceti letech se zbaví dohledu staršího bratra a bude si moct dělat, co se jí zachce, nebude-li to ovšem zahrnovat žádného muže. V tom je malý problém, protože Jane myslí na jistého hraběte z Evansu častěji, než by počestná stará panna měla. Hrabě Alex by naopak sňatek uvítal, chce se ostatně už dlouho usadit. Chraň Bůh, aby si však vybral za manželku ženu tak panovačnou, jako je slečna Wilkinsonová. Ale proč ji jen osud obdařil tak zřejmými půvaby, když se lásky a vášně dobrovolně zřekla?

Chcete si přečíst knihu?Jak se zasnoubit s hrabětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sally MacKenzie. Číst Jak se zasnoubit s hrabětem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY