Škola srdce(m): Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky

Škola srdce(m): Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky - Godi Keller | Jesuslecitona.org

...dagogiky je otázka, jak se ... a osloví, i když třeba waldorfská škola nebude volbou pro jeho děti ... Godi Keller: Škola srdce(m). Waldorfské inspirace a ... ... . ... 205 Kč ŠKOLA SRDCE(M) - Godi Keller ŠKOLA SRDCE(M) - Godi Keller (Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky) | ... Macháčková vazba: brožovaná formát: 20x13 cm, 128 stran rok vydání: 2018, vydání 1._____ Škola srdce(m) - Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky Godi Keller Základem jakékoliv pedagogiky je otázka, jak se mohu naučit porozumět člověku a jeho vývoji během školní docházky. Knihy z kategórie Vzdelávanie, vyučovací proces na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Šk ... Škola srdce(m) Waldorfské inspirace a proměny současné ... ... . Knihy z kategórie Vzdelávanie, vyučovací proces na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Škola srdce(m) - Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky Tereza Kaláčková ... 19. Škola srdce(m) : waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky / Godi Keller ; z anglického vydání přeložili Zdeněk öhm a Dita Macháčková -- Vydání první Praha : Malvern, 2018 -- 125 stran -- cze ISBN 978-80-7530-130-7 Sign.: II 116041V1 pedagogika ; waldorfská pedagogika ; škola ; žák ; Anxiozita dítěte v kontextu jeho motorických dovedností Odborné články a statě Child's anxiety in context of motor skills Zdeněk Rechtik. e-Pedagogium 2019, 19(1):50-55 | DOI: 10.5507/epd.2019.005. Problematika specifických vztahů mezi kognitivním a motorickým vývojem dětí je aktuálně řešeným problémem. Škola řeči Logopedie pro děti od 4 do 7 let. PÁVKOVÁ BOHDANA. Běžně 199 K ... Škola srdce(m): Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky. KELLER GODI. Běžně 228 K ... KUNHARTOVÁ M. POTMĚŠIL M. POTMĚŠILOVÁ P. Běžně 280 K ... Škola srdce(m) - Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky Godi Keller | Malvern (august, 2018) Základem jakékoliv pedagogiky je otázka, jak se mohu naučit porozumět člověku a jeho vývoji během školní docházky....

INFORMACE

AUTOR
Godi Keller
DIMENZE
4,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola srdce(m): Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky.pdf

POPIS

Základem jakékoliv pedagogiky je otázka, jak se mohu naučit porozumět člověku a jeho vývoji během školní docházky. Pokládání si této otázky není překvapivě vůbec samozřejmé. Nejsou snad děti těmi bytostmi, se kterými a pro které máme pracovat? Není tedy nezbytné vědět, jak se vyvíjejí, znát zákonitosti jejich vývoje, jak jsou osmileté děti odlišné od desetiletých nebo čtrnáctiletých? Cožpak nejsou tyto znalosti zásadní? Není snad důležité vědět, jaké výzvy a podněty vyžadují a jakou potřebují pomoc v každé věkové fázi? Tuto knihu autor napsal s myšlenkou na všechny, kterým není jedno, jakou školu jejich děti navštěvují, původně ale především na ty rodiče, kteří se rozhodli zapsat své děti na waldorfskou školu nebo kteří o tom uvažují. Je ale určena komukoliv, koho zajímá, co vlastně školství dle Rudolfa Steinera je. Doufám a věřím, že tato kniha bude zajímavá pro všechny a že si v ní každý najde něco, co ho zaujme a osloví, i když třeba waldorfskáškola nebude volbou pro jeho děti. Godi Keller má za sebou třicetiletou zkušenost coby waldorfský učitel a také coby docent na universitě Rudolfa Steinera v Oslo. V současné době vede pedagogické kurzy v Norsku, Slovinsku, Lotyšsku, Maďarsku, Švédsku, Česku a na Islandu a působí v norském státním rozhlase. Byl u zrodu evropské asociace rodičů waldorfských škol.Zabývá především výchovou v době dospívání, těžce vzdělavatelnými dětmi, otázkou autority a rolí rodičů ve škole. Vedle toho všeho je také spisovatelem a skvělým vypravěčem.

Chcete si přečíst knihu?Škola srdce(m): Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Godi Keller. Číst Škola srdce(m): Waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY