Osvobozená móda: Emilie Flögelová, modní návrhářka a můza Gustava Klimta

Osvobozená móda: Emilie Flögelová, modní návrhářka a můza Gustava Klimta - Margret Greinerová | Jesuslecitona.org

...mostatně a úspěšně svou vlastní cestou ... Osvobozená móda - Margret Greinerová | Srovnanicen.cz ... . Emilie Flögeová poznala Gustava Klimta jako mladičká dívka a udržovala s ním po celý život nekonvenční vztah. Ikar Osvobozená móda (978-80-249-3513-3) Fascinující život módní návrhářky Emilie Flögeové,mimořádné ženy, která šla samostatně a úspěšně svou vlastní cestou. Emilie Flögeová poznala Gustava Klimta jako mladičká dívka a udržovala s ním po celý život nekonvenční vztah.Především ale byla - patnáct let před ... Osvobozena moda | HLEDEJCENY.cz ... .Především ale byla - patnáct let před Coco Chanel - vynikající módní ... Osvobozená móda Fascinující život módní návrhářky Emilie Flögeové, mimořádné ženy, která šla samostatn...

INFORMACE

AUTOR
Margret Greinerová
DIMENZE
3,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Osvobozená móda: Emilie Flögelová, modní návrhářka a můza Gustava Klimta.pdf

POPIS

Fascinující život módní návrhářky Emilie Flögeové, mimořádné ženy, která šla samostatně a úspěšně svou vlastní cestou. Emilie Flögeová poznala Gustava Klimta jako mladičká dívka a udržovala s ním po celý život nekonvenční vztah. Především ale byla – patnáct let před Coco Chanel – vynikající módní návrhářka. Ve Vídni kolem roku 1900, kde prožívalo rozkvět malířství, architektura a umělecké řemeslo, vytvořila průkopnický módní styl, který vysvobodil ženy z korzetu a těsného živůtku.

Chcete si přečíst knihu?Osvobozená móda: Emilie Flögelová, modní návrhářka a můza Gustava Klimta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margret Greinerová. Číst Osvobozená móda: Emilie Flögelová, modní návrhářka a můza Gustava Klimta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY