Junqueirovy základy histologie

Junqueirovy základy histologie - Anthony L. Mescher | Jesuslecitona.org

...eklad již čtrnáctého vydání promyšleně uspořádané, přehledné a výstižné ... Junqueirovy základy histologie - Melscher, Anthony ... ... ... Prodám knihu Základy histologie sedmé vydání od autorů L. Carlos Janqueira, José Carneiro a Robert O. Kelley, 1999. Ve velmi dobrém stavu, s poznámkami. Osobní odběr možný v Praze. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Junqueirovy základy histologie. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Záznam přednášky z histologie a embryologie. Prezentace ke stažení (pdf, 13.6 MB) ... Medvik: Junqueirovy základy histologie ... . Záznam přednášky z histologie a embryologie. Prezentace ke stažení (pdf, 13.6 MB): https://drive.google.com/file/d/11rxoY5tEa3V6b5sA1UxQ6XhslI_1Zo1u/view?usp... Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Junqueirovy základy histologie. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Junqueirovy základy histologie. MESCHER Anthony L. Info: Galén, 2018 - brož., 558 str. EAN: 9788074923241 ISBN: 978-80-7492-324-1 ... Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje Junqueirovy základy histologie - Anthony L. Mescher. Martinus.cz. Rok vydání: neuveden ISBN: 9788074923241 Buďte první, kdo ohodnotí "Junqueirovy Základy histologie; Mescher Anthony L." Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *...

INFORMACE

AUTOR
Anthony L. Mescher
DIMENZE
12,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Junqueirovy základy histologie.pdf

POPIS

České vydání vynikající světové učebnice histologie obsahuje překlad již čtrnáctého vydání promyšleně uspořádané, přehledné a výstižné prezentace kompletní buněčné biologie a histologie. Učebnice integruje tyto obory s biochemií, imunologií, endokrinologií a fyziologií a poskytuje nejlepší potřebný základ pro následné studium patologie. Text je primárně určen pro studenty medicíny a dalších zdravotnických oborů. V tomto vydání je na konci každé kapitoly nově zařazen test znalostí, který čtenáři umožní zkontrolovat si, že správně porozuměl textu, a zopakovat si nejdůležitější znalosti z hlavního probíraného tématu. Cílem rozsáhlé obrazové a tabulkové dokumentace je ulehčit učení a všechny poznatky dát do srozumitelných souvislostí s dalšími důležitými tématy. Uspořádání knihy, které se osvědčilo v předchozích vydáních, čtenáři umožňuje, aby si všechny poznatky rychle, systematicky a správně osvojil a při učení tematiku v celém svém rozsahu postupně zvládl. Na překladu se podílel kolektiv autorů z většiny histologických ústavů lékařských fakult v České republice.

Chcete si přečíst knihu?Junqueirovy základy histologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anthony L. Mescher. Číst Junqueirovy základy histologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY