Životní úklid: Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete

Životní úklid: Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete - Margareta Magnussonová | Jesuslecitona.org

... za svůj život vyklidit několik pozůstalostí ... Životní úklid -- Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete ... . Snad i to ji inspirovalo napsat tuto knihu - Životní úklid - Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete. Nahlédneme v ní i do jejího života. Myslím, že ji můžeme zařadit do pomyslné knihovničky minimalismu. K tématům, o kterých na tomto blogu píšu, má totiž velmi blízko. Podtitul knížky Životní úklid "Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete" zní možná drsně. Pěkně výstižně říká pravdu, kterou bych ... O knize: Životní úklid | Minimalisticky.cz ... . Pěkně výstižně říká pravdu, kterou bychom raději neslyšeli. Není se ale čeho bát. Životní úklid -- Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete - Magnussonová, Margareta ; Praktický a čtivý návod, jak se rozloučit s věcmi, které by tu po vás nebo vašich blízkých zbýt neměly. (do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete) Životní úklid. Margareta . Magnussonová. Do hrobu si ten nepořádek . přeci nevezmete. Margareta . Magnussonová. Životní úklid. Do hrobu si ten nepořádek . přeci nevezmete. Margareta Magnussonová. Mým pěti dětem „Úklid vašeho domu, pokud se do něj pustíte, je . jednou z nejvíce uklidňujících činností, jejíž výhody Koupit Koupit eknihu. Do hrobu si ten nepořádek přece nevezmete. Ve Švédsku existuje způsob, jak se zbavit letitého nepořádku. Švédové ho nazývají döstädning: dö znamená smrt a städning znamená úklid. Podtitulem českého vydání je text "Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete". Jak tento podtitul i věk autorky napovídá, kniha se točí okolo témat...

INFORMACE

AUTOR
Margareta Magnussonová
DIMENZE
12,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Životní úklid: Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete.pdf

POPIS

Ve Švédsku existuje způsob, jak se zbavit letitého nepořádku. Švédové ho nazývají döstädning: dö znamená smrt a städning znamená úklid. Ač může takový název vyvolávat chmury, jedná se o překvapivě povzbuzující proces zbavení se nepotřebných věcí a lze jej uskutečnit v kterémkoli období života. Každopádně je lepší začít dříve, nežli později, kdy už to za vás musejí udělat druzí. V knížce Životní úklid švédská umělkyně Margareta Magnussonová se skandinávským humorem a moudrostí inspiruje čtenáře, aby podlehli kouzlu minimalismu. Její radikální i zábavná metoda může Vám pomoci se pustit do citlivých rozhovorů na téma „co se všemi těmi nashromážděnými věcmi“, díky ní se celý proces vyklízení může namísto zdrcující zkušenosti stát něčím povzbudivým. Margareta napovídá, kterých předmětů se lze zbavit lehce (nenošené šatstvo, nechtěné dárky, nepoužívané talíře) a které si spíš budete chtít ponechat (fotografie, milostné dopisy, několik uměleckých výtvorů vašich dětí). Do probírání se nářadím zesnulého manžela i svou vlastní tajnou zásuvkou ukrývající drobné neřesti se Margaretě podařilo vnést prvek humoru, ukazuje, že döstädning nemusí být jen skličující. Čtenáři postupně nahlédnou do jejího života ve Švédsku, mohou se nechat inspirovat severským pohledem na věc a snáze se rozloučit s některými svými věcmi.

Chcete si přečíst knihu?Životní úklid: Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margareta Magnussonová. Číst Životní úklid: Do hrobu si ten nepořádek přeci nevezmete Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY