Tak dobří, že vás nepřehlédnou: Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem

Tak dobří, že vás nepřehlédnou: Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem - Cal Newport | Jesuslecitona.org

...vořická, Jahoda, Lužická) Tak dobří, že vás nepřehlédnou (e-kniha) Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem Tip na knihu od Ondreja Ivana - Tak dobří, že vás nepřehlédnou: Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem ... Tak dobří, že vás nepřehlédnou: Vášeň je na nic, práci snů ... ... . Foto: Archív respondenta/ Melvil.cz „Táto kniha ma zaujala svojou pragmatickosťou," približuje Ondrej Ivan, podľa ktorého nie je plná hypotéz, opiera sa o skutočný život. E-kniha Tak dobří, že vás nepřehlédnou od Cal Newport. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Kupte knihu Tak dobří, že vás nepřehlédnou (Cal Newport) s 9 % zľavou za 10.63 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, pr ... Tak dobří, že vás nepřehlédnou (Vášeň je na nic, práci snů ... ... . E-kniha Tak dobří, že vás nepřehlédnou od Cal Newport. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Kupte knihu Tak dobří, že vás nepřehlédnou (Cal Newport) s 9 % zľavou za 10.63 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Tak dobří, že vás nepřehlédnou. ... Proč je snaha hledat práci na základě nadšení škodlivá. Na jakém pracovním trhu se pohybujete a co z toho pro vás vyplývá. Co je to kariérní kapitál a jak ho cílevědomě budovat. ... je kreativní, uplatňujete díky němu svůj vliv a máte nad svou prací kontrolu. Jak při hledání ... Tak dobří, že vás nepřehlédnou (Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem) autor: Newport Cal doporučená cena: 319 Kč naše cena:284Kč Tak dobří, že vás nepřehlédnou : vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem: Traumjoblüge warum Leidenschaft die Karriere killt: Yeoljeong ui baesin: Не турбувати: 디지털 미니멀리즘 딥 워크를 뛰어넘는 삶의 원칙: 딥 워크 강력한 몰입, 최고의 성과 (성공하는 사람들의 ......

INFORMACE

AUTOR
Cal Newport
DIMENZE
8,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak dobří, že vás nepřehlédnou: Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem.pdf

POPIS

„Optimistické dílo s jasnou logikou a bez škodlivých rad, užitečné pro všechny nováčky na trhu práce, ale také ty, kteří nemůžou najít smysl ve své současné kariéře.“ — Publishers Weekly Tápete v profesním životě? Nevíte, jaká práce by vám přinesla spokojenost a naplnění? Hlavně se při jejím hledání neřiďte omílanou radou, abyste „následovali svou vášeň“ a „dělali to, co milujete“. Tato poučka není jen romantickým mýtem, ale je přímo nebezpečná – vede k chronické fluktuaci a k úzkostem, jakmile váš sen nevyhnutelně narazí do betonové zdi reality. Cal Newport má lepší radu: pocit pracovního štěstí vám nepřinese „to pravé, vysněné zaměstnání“, ale vaše dovednosti a vaše žádanost na trhu práce. Kniha vyvrací desítky let opakované kariérní rady a ukazuje, že ideální zaměstnání si můžete, ba dokonce musíte vybudovat sami. A především vás naučí, jak se k němu postupnými kroky dopracovat. V knize se mimo jiné dozvíte:- Proč je snaha hledat práci na základě nadšení škodlivá. - Na jakém pracovním trhu se pohybujete a co z toho pro vás vyplývá. - Co je to kariérní kapitál a jak ho cílevědomě budovat. - Že skvělé zaměstnání má zpravidla tři hlavní rysy: je kreativní, uplatňujete díky němu svůj vliv a máte nad svou prací kontrolu. - Jak při hledání nových příležitostí aplikovat systém „malých sázek“. - Co je pravidlo pozoruhodnosti a čím se dopracujete k mistrovství ve svém oboru. - Jaké pasti vás čekají na cestě k větší pracovní svobodě a jak se jim vyhnout.

Chcete si přečíst knihu?Tak dobří, že vás nepřehlédnou: Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cal Newport. Číst Tak dobří, že vás nepřehlédnou: Vášeň je na nic, práci snů získáte díky dovednostem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY