Jmenuji se Reacher

Jmenuji se Reacher - Lee Child | Jesuslecitona.org

...tějších hrdinů naší doby. Dvanáct povídek v této knize ukazuje, jak vyrůstal, a napovídá, proč se z něj stal věčný tulák na nekonečné cestě ... Kniha Jmenuji se Reacher - Trh knih - můj antikvariát online ... . Reacher se mezitím dostane do Laconie, kde zjistí, že tu nikdo, kdo by se jmenoval jako jeho otec, nikdy nežil. Místní obyvatelé mu navíc dají jasně najevo, že ho tu nechtějí. I když by rád zůstal, musí Jack odejít, zatímco Patty se Shortym by rádi šli, ale musí zůstat. ... Jmenuji se Reacher ... Kniha: Jmenuji se Reacher Autor: Lee Child. Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hr ... Jmenuji se Reacher - Lee Child — Kniha.cz ... . ... Jmenuji se Reacher ... Kniha: Jmenuji se Reacher Autor: Lee Child. Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hrozba pro všechny zloduchy. Putuje bez zavazadla, bez cíle, a kdekoli se zastaví, narazí na potíže. Což je ... Jmenuji se Reacher - Lee Child v 8 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Jmenuji se Reacher E-kniha, česky. Jmenuji se Reacher. 10x. 0. Elektronická kniha Autor: Lee Child. 2018, česky, 282 stran - kniha ze série Jack Reacher. Elektronické knihy » Thrillery. Jmenuji se Reacher Lee Child. ... Jack Reacher je jedním z nejcharismatičtějších hrdinů naší doby. Dvanáct povídek v této knize ukazuje, jak vyrůstal, a napovídá, proč se z něj stal věčný tulák na nekonečné cestě. Jmenuji se Reacher. Lee Child. Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hrozba pro všechny zloduchy. Putuje bez zavazadla, bez cíle, a kdekoli se zastaví, narazí na potíže. Jmenuji se Reacher. Lee Child. kniha Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hrozba pro všechny zloduchy. Putuje bez zavazadla, bez cíle, a kdekoli se zastaví, narazí na potíže. Což je… Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hrozba pro všechny zloduchy. Putuje bez zavazadla, bez cíle, a kdekoli se zastaví, narazí na potíže. Což je smůla pro ty, kteří je působí. Jeho otec byl voják, a proto Reacher i jeho starší bratr Joe vyrůstali na řadě amerických základen po celém světě. Editions for No Middle Name: 0399593578 (Hardcover published in 2017), (Kindle Edition published in 2017), (Kindle Edition published in 2017), (Kindle Ed... Jmenuji se Reacher Autor: Child, Lee Nakladatel: BB art EAN: 9788075950048 ISBN: 978-80-759-5004-8 Originál: No Middle Name Překlad: Harrisová, Iva Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 16 × 23,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hrozba pro všechny zloduchy. Putuje bez zavazadla, bez cíle, a kdekoli se zastaví, narazí na potíže. Což je smůla pro ty, kteří je působí. Jeho otec byl voják, a proto Reacher i jeho starší bratr Joe vyrůsta...

INFORMACE

AUTOR
Lee Child
DIMENZE
10,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Jmenuji se Reacher.pdf

POPIS

Jack Reacher je osamělý vlk, bludný rytíř, milovník žen, zastánce slabých a hrozba pro všechny zloduchy. Putuje bez zavazadla, bez cíle, a kdekoli se zastaví, narazí na potíže. Což je smůla pro ty, kteří je působí.Jeho otec byl voják, a proto Reacher i jeho starší bratr Joe vyrůstali na řadě amerických základen po celém světě. Ano, Reacher – ačkoli jej pokřtili Jack, nikdo z rodiny ani nikdo z ostatních lidí mu tak neříkal. Vždycky byl zkrátka Reacher.Zkušenosti ze stále nových a nových míst, kdy se musel prosadit mezi dětmi ostatních vojáků, ale získat si respekt i u místních kluků, se mu hodily i později. Když jako teenager zažil velký výpadek proudu v New Yorku, když musel vyšetřit vraždu mladé důstojnice na osamělé silnici v Georgii nebo se stal svědkem zdánlivě běžné krádeže kabelky v malém městečku v Maine.Kromě dlouhé řady románů napsal autor o svém hrdinovi také tucet povídek, jež všechny shromáždil do tohoto svazku. Jedenáct z nich vyšlo porůznu v časopisech nebo samostatně jako e-knihy; dvanáctá – zařazená na úvod souboru – dosud nebyla publikována.

Chcete si přečíst knihu?Jmenuji se Reacher ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Child. Číst Jmenuji se Reacher Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY