Pýcha, předsudek a seznamka

Pýcha, předsudek a seznamka - Curtis Sittenfeldová | Jesuslecitona.org

...ce než 20 miliónů titulů. Kniha Pýcha, předsudek a seznamka iba za 13,48 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s ... Pýcha, předsudek a seznamka ... .r.o. Slavný román Jane Austenové se dočkal nové verze! Je jím kniha Pýcha, předsudek a seznamka, v níž se seznámíte s pěticí dívek, které nemohou najít toho pravého, jejich matkou, která by své dcery ráda co nejdříve provdala, a samozřejmě i s neodolatelným panem Bingleym a Darcym.Vydává nakladatelství Motto, které do soutěže věnovalo výtisk této knihy, kterou by ... Elektronická kniha Pýcha, předsud ... Kniha: Pýcha, předsudek a seznamka (Curtis Sittenfeld ... ... .Vydává nakladatelství Motto, které do soutěže věnovalo výtisk této knihy, kterou by ... Elektronická kniha Pýcha, předsudek a seznamka na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pýcha, předsudek a seznamka od... Hledáte Pýcha, předsudek a seznamka od Curtis Sittenfeldová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Autor: Curtis Sittenfeld Originálny názov: Eligible Vydavateľstvo: Motto 2018 Séria: The Austen Project Diel: 4/4 Počet st... Pýcha, předsudek a seznamka 349,-297,-Skladem > 10 ks. Koupit. Pýcha, předsudek a seznamka Jak těžké je najít toho pravého? A jak obtížné je napsat moderní verzi slavného románu? Zábavný příběh odkazující se na dílo Jane Austenové dokazuje, že obojí je možné... Pýcha, předsudek a seznamka je bláznivý, nereálny príbeh, ktorý zachytáva problémy dnešnej spoločnosti veľmi vtipným a zábavným spôsobom. Autorka sa pomerne presne drží predlohy knihy Pýcha a predsudok. Manželia Bennetovci majú 5 dcér - Jane, Liz, Mary, Kitty a Lydiu. Pýcha a předsudek (Pride & Prejudice) Romantický/Drama Velká Británie/Francie, 2005, 127 min Režie: Joe Wright Hrají: Keira Knightley, Rosamund Pike, Matthew MacFadyen Klasický příběh ... Pýcha, předsudek a seznamka; Listovanie. Pýcha, předsudek a seznamka Curtis Sittenfeldová ... Pýcha, předsudek a seznamka - Curtis Sittenfeldová. Nové zpracování klasického příběhu Jak těžké je najít toho pravého? A jak obtížné je napsat... Pýcha, předsudek a seznamka od Curtis [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a sez...

INFORMACE

AUTOR
Curtis Sittenfeldová
DIMENZE
9,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Pýcha, předsudek a seznamka.pdf

POPIS

Jak těžké je najít toho pravého? A jak obtížné je napsat moderní verzi slavného románu? Inteligentní příběh americké autorky dokazuje, že obojí je možné. Vtipná kniha potěší všechny milovníky Jane Austenové, ale snadno si získá i čtenáře, kteří původní dílo neznají… V rodině Bennetových je pět dcer, ale žádná dosud nenašla muže svého srdce. Novinářce Liz je osmatřicet, jogínce Jane o dva roky víc, zakřiknutá Mary myslí jen na studium a mladé dívky Lydia a Kitty jsou příliš zaměstnané dietami, než aby si našly práci. Matka rodu paní Bennetová je celou situací zneklidněna a všechno se jenom zhorší, když pan Bennet onemocní. Na obzoru se však nečekaně objevuje sympatický lékař Chip Bingley, který se k nesmírné radosti paní Bennetové uchází o Jane. A co jeho rezervovaný kolega Fitzwilliam Darcy? Padne i jemu některá z dcer do oka?

Chcete si přečíst knihu?Pýcha, předsudek a seznamka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Curtis Sittenfeldová. Číst Pýcha, předsudek a seznamka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY