Kreativní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy

Kreativní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy - Anna Sálová | Jesuslecitona.org

...vní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy - Anna Sálová v 16 obchodech na Zboží ... Tip na knihu: Kreativní copywriting (Anna Sálová) | Klub ... ... .cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. 33 inspirací pro ještě lepší copy. SÁLOVÁ Anna. Info: Computer Press, 2018 (1.) - brož., 264 str. EAN: 9788025149096 Kreativní copywriting. Kdo napsal knihu Kreativní copywriting? Autorem je Anna Sálová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knih ... Kreativní copywriting | Albatrosmedia.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. ... 33 inspirací pro ještě lepší copy. 60% 3 2. Kreativní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy Udělejte v copywritingu další krok kupředu a vpusťte do něj pořádnou dávku inspirace. Díky 33 kapitolám nabitým tipy z autorčiny praxe i zkušenostmi světových osobností si uděláte z copywriterské rutiny kreativní dobrodružství. Kreativní copywriting Autor Anna Sálová. Populární; Udělejte v copywritingu další krok kupředu a vpusťte do něj pořádnou dávku inspirace. Díky 33 kapitolám nabitým tipy z autorčiny praxe i zkušenostmi světových osobností si uděláte z copywriterské rutiny kreativní dobrodružství. Kreativní copywriting Podnázov 33 inspirací pro ještě lepší copy EAN/ISBN 9788025149096 Forma Brožovaná Poznámka 1. vydanie Autor Anna Sálová Druh tovaru Kniha Rok vydania 2018/04 Rozsah 232 Rozmer 167 x 225 mm Hmotnosť 0,28 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 15% Přestaňte sekat copy jak Baťa cvičky a dostaňte se pod povrch klasických pouček - jen tak vás psaní bude naplňovat a nestane se fádní rutinou. ... Kreativní copywriting. 33 inspirací pro ještě lepší copy. Anna Sálová . Ilustrace: TICHO762. ... která je nejefektivnější pro kreativní myšlení nebo odhalení co ... Tip na knihu: Kreativní copywriting aneb 33 inspirací pro ještě lepší copy blog , copywriting Nikdy nebudu mít o copywritingu načteno tolik, abych se nemohla pustit do další knížky. Název: Kreativní copywriting - 33 inspirací pro ještě lepší copy. Autor: Anna Sálová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Učebnice, vzdělání › Odborné příručky; ISBN: 978-80-251-4909-6. EAN: 9788025149096. Objednací kód: NA312250 Připravíme pro vás. Web copy - otextujeme váš nový web, ... Kreativní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy. Obsahové tipy 2020. Copywriting pro e-shop 1: Základní stránky, bez kterých se neobejdete. Copywriting pro e-shop 2: Jak na popisky produktů a kategorií ... Kniha Kreativní copywriting (1. akosť) (Anna Sálová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. ... 33 inspirací pro ještě lepší copy...

INFORMACE

AUTOR
Anna Sálová
DIMENZE
10,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreativní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy.pdf

POPIS

Udělejte v copywritingu další krok kupředu a vpusťte do něj pořádnou dávku inspirace. Díky 33 kapitolám nabitým tipy z autorčiny praxe i zkušenostmi světových osobností si uděláte z copywriterské rutiny kreativní dobrodružství. V 5 částech knihy se postupně naučíte přicházet s novými nápady, odhalíte motivace zákazníků, ujasníte si hlavní složky dobrého kousku copy a začnete vyprávět příběhy, které chytnou a nepustí.

Chcete si přečíst knihu?Kreativní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Sálová. Číst Kreativní copywriting: 33 inspirací pro ještě lepší copy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY