Začarovaná třída

Začarovaná třída - Ivona Březinová | Jesuslecitona.org

... za zrcadlem. COLLODI, Carlo - Pinocchiova dobrodružství ... Začarovaná třída - Ivona Březinová | Knihy Dobrovský ... . ČAPEK, Josef - Povídání o pejskovi a kočičce. ČAPEK, Karel - Dášeňka čili život štěněte. ČAPEK, Karel - Devatero pohádek Kniha Začarovaná třída vyšla ve francouzštině, srbštině a slovenštině. V roce 2004 byla zapsána na Honour List IBBY. Jsme tu pro v pondělí od 8h 571 995 403. 0 . Nákupní košík Doprava Platba. Vždy skvělé ceny a akční nabídky. V nabídce 12 mi ... Začarovaná třída by Ivona Březinová ... . Vždy skvělé ceny a akční nabídky. V nabídce 12 miliónů titul ů všech jazyků ... Učitel nejprve žákům sdělí krátký obsah knihy Začarovaná třída od Ivony Březinové. Následuje četba literární ukázky z knihy Začarovaná třída od Ivony Březinové. Podle pokynů vyučujícího se žáci v četbě po přiměřených úsecích střídají. Úvodní část - fáze evokace Začarovaná třída. Ilustrace Jaromír F. Palme. 3. A byla docela obyčejnou třídou, než se rozrostla o tři žáky s podivnými jmény - Čáryfuka, Máryfuka a Podkočárníka. Klukům učení moc nešlo, ale za to uměli čarovat! A tak se ve třídě začali dít věci. Četba a dramatizace částí knihy Ivony Březinové Lentilka pro dědu Edu v podání žáků IV. A třídy ZŠ Blansko, Erbenova 13. Záznam: Filmový kroužek ZŠ Blansko, Erbenova 13. Třída 3. A byla nejdřív úplně obyčejná, stejná jako ostatní třídy na škole. Děti se učily, trošku vyrušovaly výklad paní učitelky, občas nedávaly pozor vůbec - jako je tomu všude. Ale jednou se otevřely dveře a 3. A se rozrostla o tři nové žáky. Byli to bratři - ... Zboží ze stejné kategorie - Začarovaná třída Rok v přírodě - Zvířata a rostliny od jara do zimy Tato kniha vhodná pro malé školáky představuje přírodu ve všech jejích podobách v ... Inzerát ZAČAROVANÁ TŘÍDA , Ivona Březinová v okrese Praha-západ, cena 45Kč, od v.rehkova na Sbazar.cz. Popis: Začarovaná třída Obyčejná třída se změní příchodem nových spolužáků - nového spolužáka . A do 3 C přišli noví hned 3 kluci ., všichni úplně jiní než ostatní spolužáci . Z 3 C se stává úplně jiná třída , že by ji kluci začarovali ?? Ono to zní poněkud tajemně - začarovaná třída. Ale nejdřív to tak nebylo a žáci 3. A byli docela obyčejní, stejně jako žáci jiných tříd z jiných škol. Než do třídy přibyli tři noví žáci s poněkud podivnými jmény: Čáryfuk, Máryfuk a Podkočárník. Margošovi, jak se rodina jmenovala, totiž byli kouzelníci a jejich děti navštěvovaly školu tam, kde ... Obsah knihy: Začarovaná třída - 5.vydání. Třída 3. A byla nejdřív úplně obyčejná, stejná jako ostatní třídy na škole. Děti se učily, trošku vyrušovaly výklad paní učitelky, občas nedávaly pozor vůbec - jako je tomu všude. Začarovaná třída - Březinová Ivona - Třída 3. A byla nejdřív úplně obyčejná, stejná jako ostatní třídy na škole. Děti se učily, trošku vyrušovaly výklad paní učitelky, občas nedávaly pozor vůbec - jako je tomu všude. Ale jednou se otevřely dveře a 3....

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
11,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Začarovaná třída.pdf

POPIS

Třída 3. A byla nejdřív úplně obyčejná, stejná jako ostatní třídy na škole. Děti se učily, trošku vyrušovaly výklad paní učitelky, občas nedávaly pozor vůbec – jako je tomu všude. Ale jednou se otevřely dveře a 3. A se rozrostla o tři nové žáky. Byli to bratři – Čáryfuk, Máryfuk a Podkočárník. S maminkou a tatínkem se zastavili ve městě, protože rodiče byli kouzelníci a měli zde svá vystoupení. A jejich synové? Museli do školy, jak jinak. A od té chvíle se ve 3. A děly věci… No řekněte, nechtěli byste, aby ožily vaše obrázky v hodině kreslení? Nebo aby byla tabule najednou bílá, takže se na ni bílou křídou nedalo nic napsat? Případně aby se učebna proměnila v kluziště? A tohle všechno a ještě mnohem víc můžete s holkami a kluky z 3. A prožít. Taky se seznámit s dětmi, které vypadají trošku odlišně, ale které jsou ve skutečnosti úplně stejné, jako ostatní – chtějí si hrát, chtějí se smát a chtějí se kamarádit. A možná potřebují i zjistit, v čem jsou nejlepší. Protože každý je v něčem nejlepší.

Chcete si přečíst knihu?Začarovaná třída ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Začarovaná třída Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY