Pýcha, předsudek a seznamka

Pýcha, předsudek a seznamka - Curtis Sittenfeldová | Jesuslecitona.org

...oblíbené knihy. Ze zvědavosti chci zkusit i tuhle a samotnou mě zajímá, jak na mě změna prostředí a všechno vlastně zapůsobí :) 26 ... Pýcha, předsudek a seznamka ... . dubna 2018 18:35 Kupte knihu Pýcha, předsudek a seznamka (Curtis Sittenfeldová) s 24 % slevou za 262 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha Pýcha, předsudek a seznamka iba za 13,48 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Slavný román Jane Austenové se ... Kniha: Pýcha, předsudek a seznamka (Curtis Sittenfeld ... ... . Kniha Pýcha, předsudek a seznamka iba za 13,48 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Slavný román Jane Austenové se dočkal nové verze! Je jím kniha Pýcha, předsudek a seznamka, v níž se seznámíte s pěticí dívek, které nemohou najít toho pravého, jejich matkou, která by své dcery ráda co nejdříve provdala, a samozřejmě i s neodolatelným panem Bingleym a Darcym.Vydává nakladatelství Motto, které do soutěže věnovalo výtisk této knihy, kterou by ... Elektronická kniha Pýcha, předsudek a seznamka na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pýcha, předsudek a seznamka od... Hledáte Pýcha, předsudek a seznamka od Curtis Sittenfeldová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Autor: Curtis Sittenfeld Originálny názov: Eligible Vydavateľstvo: Motto 2018 Séria: The Austen Project Diel: 4/4 Počet st... Pýcha, předsudek a seznamka 349,-297,-Skladem > 10 ks. Koupit. Pýcha, předsudek a seznamka Jak těžké je najít toho pravého? A jak obtížné je napsat moderní verzi slavného románu? Zábavný příběh odkazující se na dílo Jane Austenové dokazuje, že obojí je možné... Pýcha, předsudek a seznamka je bláznivý, nereálny príbeh, ktorý zachytáva problémy dnešnej spoločnosti veľmi vtipným a zábavným spôsobom. Autorka sa pomerne presne drží predlohy knihy Pýcha a preds...

INFORMACE

AUTOR
Curtis Sittenfeldová
DIMENZE
9,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Pýcha, předsudek a seznamka.pdf

POPIS

Jak těžké je najít toho pravého? A jak obtížné je napsat moderní verzi slavného románu? Inteligentní příběh americké autorky dokazuje, že obojí je možné. Vtipná kniha potěší všechny milovníky Jane Austenové, ale snadno si získá i čtenáře, kteří původní dílo neznají… V rodině Bennetových je pět dcer, ale žádná dosud nenašla muže svého srdce. Novinářce Liz je osmatřicet, jogínce Jane o dva roky víc, zakřiknutá Mary myslí jen na studium a mladé dívky Lydia a Kitty jsou příliš zaměstnané dietami, než aby si našly práci. Matka rodu paní Bennetová je celou situací zneklidněna a všechno se jenom zhorší, když pan Bennet onemocní. Na obzoru se však nečekaně objevuje sympatický lékař Chip Bingley, který se k nesmírné radosti paní Bennetové uchází o Jane. A co jeho rezervovaný kolega Fitzwilliam Darcy? Padne i jemu některá z dcer do oka?

Chcete si přečíst knihu?Pýcha, předsudek a seznamka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Curtis Sittenfeldová. Číst Pýcha, předsudek a seznamka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY