Stručné dějiny Hnutí

Stručné dějiny Hnutí - Petra Hůlová | Jesuslecitona.org

...rčitě složitější, než jen "přišla Rita a všem nám to vysvětlila, chvalme Ritu" ... Stručné dějiny Hnutí: dystopie podle Radima Uzla - A2larm ... . Praktiky Hnutí zas bohužel nejsou stručné vůbec. Stručné dějiny Hnutí pak v podstatě konstruují fikční svět, v němž takové tělo může předmětem touhy opět být. Společenská konstrukce by v takovém světě bojovala proti biologickým předpokladům a myšlenkovým konvencím, což by mohl být nosný námět pro dobrý román. Stručné dějiny Hnutí spadají žánrově pod hlavičku vědecké fantastiky nebo sp ... Stručné dějiny Hnutí | Knihkupectví Seidl ... . Stručné dějiny Hnutí spadají žánrově pod hlavičku vědecké fantastiky nebo spíše temné utopie. Hůlová však není futuristkou v kulisách, ty jsou současné a dobře poznatelné, budoucí je titulní Hnutí. Obálka knihy Stručné dějiny Hnutí ... Počet stran: 182, Cena: 200 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: TORST, Ve svém posledním, tentokrát dystopickém románu Stručné dějiny Hnutí nás Petra Hůlová prostřednictvím vypravěčky Věry, lektorky převýchovné instituce Hnutí, nesmlouvavě a se ... Petra Hůlová: Stručné dějiny Hnutí Prostřednictvím vypravěčky Věry, lektorky převýchovné instituce Hnutí, uvádí Petra Hůlová čtenáře svého nejnovějšího románu nesmlouvavě a se suverénním tahem do světa blízké budoucnosti. Ten je podřízen ideologii radikálního humanismu, který lektorka Věra ve své ... Stručné dějiny Hnutí. Premiéra: 30.3.2019. Překlad (do němčiny): Doris Kouba. Dramaturgie: Brigitte Ostermann, Fabian Schmidtlein. Výprava: ... nastává období Hnutí, aktivistky u moci nastolují nový trend - ženy už nejsou sexuálními objekty, touha na základě tělesné přitažlivosti je zakázaná, nejdůležitější je ... Stručné dějiny Hnutí Petra Hůlová. ISBN: 978-80-7215-561-3 Rok vydání: 2018 Počet stran: 184 Cena: 238 Kč Vazba: brožované Formát: 115 x 195 mm Číslo publikace: 637 Grafická úprava: Jakub Krč Ve svém posledním, tentokrát dystopickém románu Stručné dějiny Hnutí nás Petra Hůlová prostřednictvím vypravěčky Věry, lektorky převýchovné instituce Hnutí ... Ve svém posledním, tentokrát dystopickém románu Stručné dějiny Hnutí nás Petra Hůlová prostřednictvím vypravěčky Věry, lektorky převýchovné instituce Hnutí, nesmlouvavě a se suverénním tahem uvádí do světa blízké budoucnosti. Starosvět je minulostí...

INFORMACE

AUTOR
Petra Hůlová
DIMENZE
5,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručné dějiny Hnutí.pdf

POPIS

Ve svém posledním, tentokrát dystopickém románu Stručné dějiny Hnutí nás Petra Hůlová prostřednictvím vypravěčky Věry, lektorky převýchovné instituce Hnutí, nesmlouvavě a se suverénním tahem uvádí do světa blízké budoucnosti. Ten je podřízen ideologii radikálního humanismu, který lektorka Věra ve své Instituci uvádí do praxe. Věřin popis života v Instituci je zároveň popisem praktik a vzestupu Hnutí, které je odhodláno jednou provždy skoncovat s pohledem na ženu jako na tělo. Hodnota ženy je věcí jejích vnitřních, nikoli vnějších kvalit. Sexuální přitažlivost založená na fyzické atraktivitě a mládí je neetická. Klienty převýchovných Institucí se stávají muži, kteří to nechápou. Zapálená vypravěčka nenechává nikoho na pochybách, že ve jménu tohoto dobra nejsou na překážku ani zcela mimořádné oběti.

Chcete si přečíst knihu?Stručné dějiny Hnutí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Hůlová. Číst Stručné dějiny Hnutí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY