Muž a žena

Muž a žena - Michal Viewegh | Jesuslecitona.org

... Mix - Muž a žena YouTube; Un Homme Et Une Femme | Soundtrack Suite (Francis Lai) - Duration: 11:09 ... ŽIVĚ: MUŽ A ŽENA #3 - Jana Radová a Jaroslav Grünwald ... ... . Soundtrack Fred Recommended for you. 11:09. Francis ... Annin muž zahynul jako kaskadér, Durokova žena spáchala sebevraždu. Při dalších návštěvách se osamělí lidé sblíží. Vzpomínky na minulost jim však brání plně se poddat svému citu. Zdá se, že milostný vztah skončil dříve, než byl naplněn. Jednoduchý děj obohatil tvůrce pozoruhodnou kameramanskou prací ... Muž a žena (francouzsky: ... ŽIVĚ: MUŽ A ŽENA #5 - Jana Radová a Jaroslav Grünwald ... ... . Jednoduchý děj obohatil tvůrce pozoruhodnou kameramanskou prací ... Muž a žena (francouzsky: Un homme et une femme) je romantické drama natočené francouzským režisérem Claudem Lelouchem, v hlavních rolích s Anouk Aiméeovou a Jean-Louisem Trintignantem.. Film získal v roce 1966 Zlatou palmu na filmovém festivalu v Cannes a dvě ocenění Oscara za nejlepší cizojazyčný film a nej...

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
5,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž a žena.pdf

POPIS

Nejznámější český spisovatel se ve dvou novelách vrací k tomu, co na něm jeho čtenáři oceňují nejvíce. Svůj humorně ironický pohled na vztahy mezi muži a ženami propůjčuje v novele Family Frost zkrachovalému restauratérovi, který si z nutnosti a trochu i na truc pronajme mrazící vůz známé firmy a živí se jako řidič. Během několika dní se jeho zbabraný život dostane do spirály událostí, které skončí až na svatbě jeho bývalé manželky (která si bere jeho bývalého společníka). Vincent se potká i s otcem, kterého nikdy předtím neviděl, a setkání proběhne vpravdě nečekaným způsobem. Druhá novela, Čarodějka z Křemelky, si pohrává s mírně fantastickým námětem. Krásná Dominika má celý život smůlu na muže a svou přitažlivost považuje spíš za prokletí. Jako dar naopak chápe svou schopnost číst lidem myšlenky. S přibývajícími lety a vztahy to ale vypadá, že i to druhé je spíš na obtíž – dokud nepotká ve vlaku známého spisovatele a nezamiluje se do něj. Ale dá se žít se ženou, která doopravdy ví, co si její muž myslí?

Chcete si přečíst knihu?Muž a žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Muž a žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY