Jsi prostě borec

Jsi prostě borec - Jen Sincero | Jesuslecitona.org

...d jste někdy bojovali s depresí, neztrácejte naději ... Jsi prostě borec - Jen Sincero — Kniha.cz ... . Více o e-knize Jsi prostě borec Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Skvělá motivační knížka pro každého, kdo zoufale touží po lepším životě, ale nechce se zruinovat jeho hledáním.Přes sto týdnů už se drží na žebříčku bestsellerů NYT! Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Jsi prostě borec - Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít - Sincerová Jen. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k v ... Kniha: Jsi prostě borec (Jen Sincero) | Martinus ... . Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Jsi prostě borec - Přestaňte pochybovat, že jste s Podnázov Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si EAN/ISBN 9788075496065 Forma Viazaná Poznámka 1. vydanie Autor Jen Sincero Druh tovaru Kniha Rok vydania 2018/04 Rozsah 280 Hmotnosť 0,34 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 28 dní Sadzba DPH 10% ... O čem je kniha Jsi prostě borec? Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Skvělá motivační knížka pro každého, kdo zoufale touží po lepším životě, ale nechce se zruinovat jeho hledáním.Přes sto týdnů už se drží na žebříčku bestsellerů NYT!...

INFORMACE

AUTOR
Jen Sincero
DIMENZE
7,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsi prostě borec.pdf

POPIS

Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Skvělá motivační knížka pro každého, kdo zoufale touží po lepším životě, ale nechce se zruinovat jeho hledáním.Přes sto týdnů už se drží na žebříčku bestsellerů NYT! Až tuto knížku dočtete, dokážete: - změnit svoje zvyky, které vám brání získat, co chcete, - vytvořit si život, z jakého budete v sedmém nebi – a to HNED, - vydělat si už konečně pořádné peníze – tolik prachů, kolik jste ještě v životě neviděli. Vezměte si na pomoc Sílu a konečně udělejte pořádnou díru do světa!

Chcete si přečíst knihu?Jsi prostě borec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jen Sincero. Číst Jsi prostě borec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY