Utajená sestra

Utajená sestra - Diane Chamberlainová | Jesuslecitona.org

.... Přesto má nálepku utajované sestry ... Utajená sestra Kaisera (62): Proč o ní nikdy nemluvil ... ... . Možná i proto, že zpěvaččina sestra Evelyn (71) se showbyznysu vždycky zásadně stranila. Celý život pracovala v hydrometeorologickém ústavu. Britská královská rodina je možná větší, než si myslíte. Princové William (35) a Harry (33) mají totiž utajenou nevlastní sestru! I když veřejnost toho o ní zrovna moc neví, sami bratři s ní mají velmi dobré vztahy. Dostane ale Laura Lopes (40) pozvánku ... Kniha Utajená sestra - Diane Chamberlain | Dobré Knihy.cz ... . Dostane ale Laura Lopes (40) pozvánku na Harryho veselku? Utajená sestra. Utajená sestra Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788024934624. Diane Chamberlain. Manufacturer: IKAR. Varianta: Kniha 269 Kč. Zboží máme skladem na prodejně. Expedujeme do tří pracovních dnů. ... Utajená sestra Diane Chamberlainová Riley MacPhersonová prožila celý dosavadní život v domnění, že její starší sestra Lisa spáchala před lety sebevraždu a utopila se. O dvacet let později, když se Riley probírá pozůstalostí po zesnulém otci, najde důkazy svědčící o tom, že sestra je naživu. Utajená sestra. Celkové hodnocení ... Riley MacPhersonová prožila celý dosavadní život v domnění, že její starší sestra Lisa spáchala před lety sebevraždu a utopila se. O dvacet let později, když se Riley probírá pozůstalostí po zesnulém otci, najde důkazy svědčící o tom, že sestra je naživu. A žije na neznámém ... Utajená sestra. Diane Chamberlain. Riley MacPhersonová prožila celý dosavadní život v domnění, že její starší sestra Lisa spáchala před lety sebevraždu a utopila se. O dvacet let později, když se Riley probírá pozůstalostí po zesnulém otci, najde důkazy... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Utajená sestra. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Utajená sestra. CHAMBERLAINOVÁ Diane. Info: Euromedia Group - Ikar, 2017 (1.) - váz., 384 str. EAN: 9788024934624 ISBN: 978-80-249-3462-4. Utajená sestra - Diane Chamberlainová Riley MacPhersonová prožila celý dosavadní život v domnění, že její starší sestra Lisa spáchala před lety sebevraždu a utopila se. O dvacet let později, když se Riley probírá pozůstalostí po zesnulém otci, najde důkazy svědčící o tom, že sestra je naživu....

INFORMACE

AUTOR
Diane Chamberlainová
DIMENZE
3,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Utajená sestra.pdf

POPIS

Riley MacPhersonová prožila celý dosavadní život v domnění, že její starší sestra Lisa spáchala před lety sebevraždu a utopila se. O dvacet let později, když se Riley probírá pozůstalostí po zesnulém otci, najde důkazy svědčící o tom, že sestra je naživu. A žije na neznámém místě s novou identitou. Proč ale byla před všemi lety na útěku a co tolik tajila? A před kým? Když se Riley ponoří do pátrání hlouběji, bude muset začít přehodnocovat vše, co si o své rodině dosud myslela.

Chcete si přečíst knihu?Utajená sestra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diane Chamberlainová. Číst Utajená sestra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY