Otevřená rodina: Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče

Otevřená rodina: Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče - Shefali Tsabaryová | Jesuslecitona.org

...zuje a osvoboďte celou rodinu. ... Knihy o rodičovství BizBooks přehledně na jednom místě ... Otevřená rodina - Shefali Tsabary | Databáze knih ... . Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Knihy o rodičovství BizBooks online. 11. Otevřená rodina : cesta, během níž vyrostou děti i rodiče / Shefali Tsabaryová ; překlad: Viktor Jurek -- 1. vydání Brno : BizBooks, 2018 -- 302 stran -- cze BizBooks Otevřená rodina - Cesta, během níž vyrostou vaše děti i rodiče - Tsabaryová Shefali . Revoluce ve výchově má název „Vědomé rodičovství"! Rodičem se nerodíme. Rodičem s ... Otevřená rodina - Cesta, během níž vyrostou vaše děti i rodiče ... . Revoluce ve výchově má název „Vědomé rodičovství"! Rodičem se nerodíme. Rodičem se stáváme v okamžiku, kdy do našeho života vstoupí děti. Otevřená rodina. Shefali Tsabaryová. Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče. 399 Kč ... Revoluce ve výchově má název „Vědomé rodičovství"! Rodičem se nerodíme. Rodičem se stáváme v okamžiku, kdy do našeho života vstoupí děti. Tato kniha vás vezme na cestu, během níž překonáte strach, iluze a vlastní omezení, abyste se mohli stát rodičem, jakým si skutečně přejete být. Dr. Shefali Tsabaryová umně propojuje východní filozofii se západní ... Otevřená rodina. Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče Autorka: Shefali Tsabaryová Přeložil: Viktor Jurek. Počet stran: 304 Vazba: brožovaná Formát: 169×225 mm ISBN: 978-80-265-0734-5 Doporučená cena: 399 Kč. Knihu Otevřená rodina vydalo nakladatelství BizBooks. Odhalte, kým vaše děti doopravdy jsou. Otevřená rodina S. Tsabary Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče Odhalte, kým vaše děti doopravdy jsou. Hledejte, co vás jako rodiče svazuje a osvoboďte celou rodinu. Keith R. A. DeCandido: Ospalá Díra Děti revoluce Kategorie: Horror, thrillery, lékařské thrillery Ichabod Crane, voják armády bojující za nezávislost amerických kolonií, je v bitvě roku 1781 smrtelně raněn a vzápětí procitá o více než dvě století později v moderním americkém městě Sleepy Hollow - Ospalá Díra. O tom, jak správně vést diskusi, pokud chcete stát na jejím konci jako vítěz, napsal snad nejlepší knihu filozof Arthur Schopenhauer. Nenásilná komunikace zná dva koncepty moci: moc nad někým a moc s někým. Moc nad někým má ten, kdo druhé kritizuje, obviňuje, zahanbuje, odměňuje či trestá a podobně....

INFORMACE

AUTOR
Shefali Tsabaryová
DIMENZE
9,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Otevřená rodina: Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče.pdf

POPIS

Rodičem se nerodíme. Rodičem se stáváme v okamžiku, kdy do našeho života vstoupí děti. Tato kniha vás vezme na cestu, během níž překonáte strach, iluze a vlastní omezení, abyste se mohli stát rodičem, jakým si skutečně přejete být. Dr. Shefali Tsabaryová umně propojuje východní filozofii se západní kulturou a ukáže vám, že pěstovat blízký vztah s dětmi je možné a že v takovém vztahu mohou kvést děti i rodiče. Staňte se "vědomým rodičem" a najděte rovnováhu v rodině i životě.

Chcete si přečíst knihu?Otevřená rodina: Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shefali Tsabaryová. Číst Otevřená rodina: Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY