České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání

České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání - Eva Mrázková | Jesuslecitona.org

...: Čuma, Aleš Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky, anglicky Rozměry: 21,8 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... České pohádky pro malé děti - Czech Fairy Tales for Small ... ... . vydání) Jazyk: Popis Edika České pohádky Czech firy tales: anglicko-české vydání (978-80-266-1040-3) Megaknihy.cz píše: Klasické české pohádky, které předávají po věky prarodiče svým vnukům, k vám nyní přicházejí v bohatě ilustrované dvojjazyčné knize, aby potěšily děti i dospělé. Edika České pohádky Czech firy tales: anglicko-české vydání (978-80-266-1040-3) Klasické české pohádky v ... České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání ... . Edika České pohádky Czech firy tales: anglicko-české vydání (978-80-266-1040-3) Klasické české pohádky v dvojjazyčném vydání Pohádky předávali jako cenný poklad babičky a dědečkové po léta svým vnoučatům.Později je zapsali a do své poetiky stylizovali Božena Němcová nebo Karel Jaromír Erben. Kniha + CD: České pohádky - angličtina -- anglicko-české vydání - Mrázková, Eva; Parc, Charles du ; Deset nejznámějších pohádek na motivy Karla Jaromíra Erbena a Boženy Němcové. Nechybí vyprávění o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, o Zlatovlásce, Sedmero krkavcích nebo princi ... Edika České pohádky Czech firy tales: anglicko-české vydání (978-80-266-1040-3) Porovnat podle parametrů Odebrat ze schránky Kategorie: Ostatní knihy České pohádky pro malé děti / Czech Fairy Tales for Small Children. Kdo napsal knihu České pohádky pro malé děti / Czech Fairy Tales for Small Children? Autorem je Eva Mrázková, Ailsa Marion Randall. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. České pohádky Czech firy tales: anglicko-české vydání Klasické české pohádky, které předávají po věky prarodiče svým vnukům, k vám nyní přicházejí v bohatě ilustrované dvojjazyčné knize, aby potěšily děti i dospělé. České pohádky - Czech fairy tales. anglicko-české vydání - Charles du Parc, Eva Mrázková . Klasické české pohádky v dvojjazyčném vydání Klasické české pohádky, které předávají po věky prarodiče svým vnukům, k vám nyní přicházejí v bohatě ilustrované dvojjazyčné knize, aby potěšily děti i dospělé. V knize najdete nejznámější české pohádky ve dvou jazykových verzích, v češtině a v angličtině. Bohatě ilustrované příběhy jsou převyprávěny dnešním jazykem, ale pořád mají v sobě kouzlo a důvtip klasických pohádek, které nás doprovází o...

INFORMACE

AUTOR
Eva Mrázková
DIMENZE
3,86 MB
NÁZEV SOUBORU
České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání.pdf

POPIS

Klasické české pohádky, které předávají po věky prarodiče svým vnukům, k vám nyní přicházejí v bohatě ilustrované dvojjazyčné knize, aby potěšily děti i dospělé. V knize najdete deset nejznámějších pohádek na motivy Karla Jaromíra Erbena a Boženy Němcové. Nechybí vyprávění o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, o Zlatovlásce, sedmeru krkavcích nebo princi Bajajovi. Zrcadlově uspořádaný text umožňuje kontrolu porozumění. Součástí knihy je audio nahrávka s pohádkami v českém i anglickém jazyce.

Chcete si přečíst knihu?České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Mrázková. Číst České pohádky - Czech fairy tales: anglicko-české vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY