Amsterdam - Víkend: s rozkládací mapou

Amsterdam - Víkend: s rozkládací mapou - - | Jesuslecitona.org

... návštěvníky jako magnet. Amsterdam - Víkend Aktuální novinka z řady Michelin ... Amsterdam Víkend | KNIHCENTRUM.cz ... . Vychutnejte si Amsterdam všemi smysly. Toto město přitahuje návštěvníky jedinečnou atmosférou, architekturou a nelze samozřejmě opomenout galerie světového věhlasu i bohatý noční život. Amsterdam - víkend...s rozkládací mapou, Vydavateľ: Lingea SK, Väzba: Paperback, Počet strán: 176, Rok vydania: 2017 Popis produktu Objevujte historii tohoto velkoměsta, ale nezapomínejte ani na současnost. Poznávejte, relaxujte, ochutnávejte... Amsterdam - víkend...s rozkládací mapou ... Amsterdam - víkend...s rozkládací mapou - autor neuvedený ... ... . Poznávejte, relaxujte, ochutnávejte... Amsterdam - víkend...s rozkládací mapou, Vydavateľ: Lingea SK, Väzba: Paperback, Počet strán: 176, Rok vydania: 2017 Kontaktujte nás: +421 909 218 395 (Po - Pá: 9:30 - 17:00) E-mail: [email protected] , Od 16.3.2020 do odvolání je naše prodejna ZAVŘENÁ Zamów książkę Amsterdam - víkend...s rozkládací mapou od autora autor neuvedený Księgarnia online Megaksiazki.pl. szybka wysyłka, świetne ceny Objevujte historii tohoto velkoměsta, ale nezapomínejte ani na současnost. Poznávejte, relaxujte, ochutnávejte... Průvodce Londýn - víkend, s rozkládací mapou Kolektiv autor ů Dostupnost skladem Vydavatel Lingea ISBN 978-80-7508-353-1 EAN 9788075083531 Počet stran 152 Místo vydání Brno Rok vydání 2018 Formát 12x16 cm Současně výstřední i tradiční, luxusní i ... Obsah knihy: Krakov - víkend...s rozkládací mapou Nechte se unést atmosférou tohoto královského města. Navštivte památky, projeďte se v kočáře, zajděte do kavárny a užijte si nákupy. Vychutnávejte Krakov ve dne i v noci. Náš průvodce vám bude na cestě za Paříž Víkend: s rozkládací mapou Lingea s.r.o. Průvodci Evropa můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 202 Kč s rychlým doručením. Lingea s.r.o. Paříž Víkend: s rozkládací mapou Průvodci Evropa Cena s DPH : 225,- K č DPH: 10 % Sleva celkem: 13 % Původní cena s DPH: 259,- Kč Dostupnost: 31 - 50ks Autor: neuveden Nakladatel: LINGEA s.r.o. EAN: 9788075083340 ISBN: 978-80-7508-334- Počet stran: 176 ... Budapesť - víkend...s rozkládací mapou, Vydavateľ: Lingea SK, Väzba: Paperback, Počet strán: 176, Rok vydania: 2017 Popis produktu Vychutnejte si Amsterdam všemi smysly. Toto město přitahuje návštěvníky jedinečnou atmosférou, architekturou a nelze ... Všechny informace o produktu Mapy Amsterdam, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Amsterdam. Amsterdam od 176 Kč - Heureka.cz Na Heurec...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Amsterdam - Víkend: s rozkládací mapou.pdf

POPIS

Aktuální novinka z řady Michelin. Vychutnejte si Amsterdam všemi smysly. Toto město přitahuje návštěvníky jedinečnou atmosférou, architekturou a nelze samozřejmě opomenout galerie světového věhlasu i bohatý noční život. Průvodce doplňují zajímavosti z oblasti historie, současnosti, kultury i gastronomie.Pod klopami obálky najdete rozkládací mapu města a plán sítě veřejné dopravy. Vydejte se s námi za zážitky! Podrobnější informace: Průvodce Michelin vychází poprvé česky. Vychutnejte si památky, romantická zákoutí i uvolněnou atmosféru. Kniha bude spolehlivým průvodcem těm, kdo jedou do Amsterdamu poprvé, i zkušeným cestovatelům, kteří zde najdou tipy k návštěvě dalších míst, kulturních akcí nebo kulinářských zážitků. Atraktivní místa hodnotíme hvězdičkami, ale je samozřejmě na vás, čemu dáváte přednost. Průvodce popisuje 12 částí města, nechybí schematická mapka, doporučená místa k občerstvení i aktivnímu odpočinku.Knihu doplňují různé zajímavosti z oblasti historie, současnosti, kultury i gastronomie. Pod klopami obálky najdete mapku městských částí, rozkládací mapu města a plán sítě veřejné dopravy. Nechybí ani základní nizozemský slovníček a fráze. Amsterdam přitahuje návštěvníky jedinečnou atmosférou, vyzařující ze všechměst postavených na vodě. Snoubí se tu architektura bohatých měšťanských příbytků zlatého věku s moderními avantgardními architektonickými směry. Na jedinečné atmosféře města se podílí domy postavené na pilotách, zdejší zeleň a promyšlená síť cyklostezek. Ať stojíte kdekoli, nacházíte se pod úrovní mořské hladiny. A nelze samozřejmě opomenout květinové trhy a galerie světového věhlasu. Prohlédnete sinapříklad van Goghovy obrazy, zajdete k Rembrandtovu domu nebo poznáte něco modernějšího. Určitě ochutnejte některé místní speciality – maatjes, uzeného úhoře nebo jablečný koláč. Amsterdam je známý také bohatým nočním životem, takže se tu opravdu nikdo nudit nebude. Náš průvodce vám bude na cestě za zážitky inspirací a rád vás kamkoli doprovodí. Obsah: Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého. Prohlídka Amsterdamu za 1, 2 nebo 3 dny. Přes 180 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat. Užitečné rady a informace na cesty. Plánky městských částí s odkazy a plánek dopravy.

Chcete si přečíst knihu?Amsterdam - Víkend: s rozkládací mapou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Amsterdam - Víkend: s rozkládací mapou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY