3 x na horké stopě: Povídky ve stylu klasických detektivních škol

3 x na horké stopě: Povídky ve stylu klasických detektivních škol - Miroslav Macek | Jesuslecitona.org

...u klasických detektivních škol Miroslav Macek Nakladatel: XYZ 2019 Povídky ve stylu klasických detektivních škol to určitě nejsou - podtitul je jistě myšlen ironicky ... 3 x na horké stopě. Povídky ve stylu klasických ... ... . Jde o poměrně originální burleskní exhibici na téma pátrání, kde autor předvádí svou jistě vysokou inteligenci a sečtělost klasickou, a tedy nejenom detektivní, literaturou. 3 x na horké stopě -- Tři příběhy s detektivní zápletkou - Macek, Miroslav ; - Po velkém úspěchu pokračování Saturnina se Miroslav Macek vrací s další literární lahůdkou. Předkládá tři detektivní příběhy, které jsou variací tří různých detektivních ... (povídky ve stylu klasických detektivních škol) Zařazeno v kategoriích ... Zaostřeno na povídky | Martinus.cz ... . Předkládá tři detektivní příběhy, které jsou variací tří různých detektivních ... (povídky ve stylu klasických detektivních škol) Zařazeno v kategoriích Próza ... 3 x na horké stopě. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.xyz.cz. ... jak seznáte z krátké ukázky z jedné Whitechurchovy povídky: Do odjezdu vlaku zbývala téměř hodina, které Hazell využil k tomu, že si zašel k ovčínu. ... 3 x na horké stopě. Povídky ve stylu klasických detektivních škol - Miroslav Macek: Krátky popis: Unikátní produkt 3 x na horké stopě.Povídky ve styl...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Macek
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
3 x na horké stopě: Povídky ve stylu klasických detektivních škol.pdf

POPIS

Tři detektivní příběhy, tři různé styly vyprávění. Literární senzace pro milovníky detektivek.Miroslav Macek přichází s další čtenářskou lahůdkou. Ve třech povídkách si láskyplně pohrává se třemi klasickými detektivními přístupy – policejním a la inspektor French, intuitivně hloubavým a la páter Brown a ironicky cynickým a la Sam Spade. Autor čtenáře navíc pobaví odlehčenou parodií, přičemž nezesměšňuje, ale naopak vychází z hluboké a důkladné znalosti parodovaného vzoru, a opět tak dokazuje, že je mistr slova!

Chcete si přečíst knihu?3 x na horké stopě: Povídky ve stylu klasických detektivních škol ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Macek. Číst 3 x na horké stopě: Povídky ve stylu klasických detektivních škol Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY