Dítě ohně

Dítě ohně - S. K. Tremayne | Jesuslecitona.org

...ýdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Dítě ohně (S. K. Tremayne) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . ... A jeho druhá kniha Dítě ohně se první knize vyrovná opravdu ve všem. Obě knihy mají spád, neobsahují žádná hluchá místa, jakoby nás autor nechtěl nechat nadechnout. Vtáhne nás do děje a nepustí do poslední stránky. Nechybí staré tajemství, které nám předkládá opravdu po malých dávkách, nechybí ani napětí ... :-) Dítě ohně každopádně stojí za přečtení a pokud jste si autora oblíbili díky jeho Ledový ... Lucie-Dotknu se ohně - YouTube ... ... :-) Dítě ohně každopádně stojí za přečtení a pokud jste si autora oblíbili díky jeho Ledovým sestrám, tak věřím, že ani tato kniha vás nezklame. Užijete si čtení, nebudete se nudit, jen můžete být lehce rozčarováni z konce. Dítě ohně S. K. Tremayne. Dokonalý manžel. Dokonalý nevlastní syn. Dokonalá lež? Strhující psychothriller od autora bestselleru Ledové sestry. Když si Rachel vezme Davida, zdá se, že má vše. Stěhuje se do nádherného domu a s novým manželem získává bohatství, lásku i milého nevlastního syna Jamieho. Brzy se ale ... Dítě ohně, další knížka z pera spisovatele S. K. Tremayna se mi líbila strašně moc! Líbila se mi více než Ledové sestry, což jsem asi jedna z mála, ale ano, opravdu je tomu tak. Kniha měla úžasnou atmosféru, byly v ní nádherné popisné části, které jsem si zamilovala, i přes to, že jinak popis moc ráda nemám. Dítě ohně je románem, který si vás okamžitě získá hned po prvních pár stránkách. Seznamujeme se s prostředím a hlavně tajuplným domem. Postupně autor zapojuje do dění malého Jamieho a otázky kolem smrti Niny. To ovšem stále není všechno, i sama Rachel má ponurou minulost, jež vypluje na povrch v pravou chvíli a v ... Kniha: Dítě ohně (S.K. Tremayne). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Obsah knihy: Dítě ohně. Když si Rachel vezme Davida, zdá se, že má vše. Stěhuje se do nádherného domu a s novým manželem získává bohatství, lásku i milého nevlastního syna Jamieho. Brzy se ale Jamieho chování změní. Tvrdí, že ho pronásleduje přízrak jeho mrtvé matky. 30. léta 19. století. Chudá dvaadvacetiletá Švýcarka Elisabeth Laurierová kvůli finanční tísni přistoupí na návrh bohatého mladého statkáře Charlese Godwina a za pět set liber mu porodí dítě. Musí se však hned po porodu vzdát jakéhokoliv kontaktu s… Všechny informace o produktu Audiokniha Dítě ohně - S.K. Tremayne, porovnání ...

INFORMACE

AUTOR
S. K. Tremayne
DIMENZE
9,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě ohně.pdf

POPIS

Když si Rachel vezme Davida, zdá se, že má vše. Stěhuje se do nádherného domu a s novým manželem získává bohatství, lásku i milého nevlastního syna Jamieho. Brzy se ale Jamieho chování změní. Tvrdí, že ho pronásleduje přízrak jeho mrtvé matky. Snaží se Jamie Rachel jen vyděsit, nebo je jeho trauma větší, než si myslela? A proč David odmítá mluvit o tom, co se jeho první ženě před lety stalo? Rachel se noří do hlubin minulosti a její podezření roste.

Chcete si přečíst knihu?Dítě ohně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S. K. Tremayne. Číst Dítě ohně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY