Kanárské ostrovy - Víkend: Michelin

Kanárské ostrovy - Víkend: Michelin - - | Jesuslecitona.org

... prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Kanárské ostrovy - Víkend - turistický průvodce | Lingea s ... ... . Světoznámý průvodce Michelin vychází poprvé česky. Užívejte si dovolenou na Kanárských ostrovech, objevujte památky, romantická zákoutí i tajemné končiny. Tato skupinka sopečných ostrovů, nořících se z moře při africkém pobřeží, má výjimečně příjemné podnebí. Současně však jsou tyto ostrovy hodně různorodé. Zboží ze stejné kategorie - Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty. ... Kanársk ... Kanárské ostrovy - Víkend - turistický průvodce | Lingea s ... ... . Zboží ze stejné kategorie - Kanárské ostrovy - Inspirace na cesty. ... Kanárské ostrovy - Víkend. Světoznámý průvodce Michelin vychází poprvé česky. Užívejte si dovolenou na Kanárských ... Kód: 0307825 Autor: neuveden EAN: 9788075083357 Kanárské ostrovy - splněný sen cestovatelů. A stačí málo. Starosti nechejte na nás. Zajistíme vše. Vy se pohodlně usaďte do letadla a za necelých pět hodin přistanete uprostřed pravého ráje na Zemi - Tenerife. A v mžiku zjistíte, co skrývá ostrov věčného jara.Fascinující příroda. Pokud si od dovolené slibujete slunce, průzračné moře a kilometry překrásných pláží, pak jsou Kanárské ostrovy tím pravým místem.Na této dovolené však můžete zažít mnohem víc. Prohlédněte si naše last minute zájezdy na ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Furteventura a Lanzarote a užijte si prázdniny podle svých představ. ... Poznejte evropské metropole Paříž, Řím, Barcelonu nebo si užijte víkend u moře. Eurovíkendy zajišťujeme s průvodcem nebo pouze letenku a hotel. EUROVÍKENDY Kanárské ostrovy letecky vyberte si Kanárské ostrovy, Španělsko od 12 600 Kč ... Santa Cruz de Tenerife, Kanárske ostrovy, Španielsko - predpoveď na víkend. 12:45 WEST. Rozbaliť podrobnosti podľa dňa. De ... budúci víkend, 5/15. Pia. 15. MÁJ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Kanárské ostrovy - Víkend: Michelin.pdf

POPIS

Světoznámý průvodce Michelin vychází poprvé česky. Užívejte si dovolenou na Kanárských ostrovech, objevujte památky, romantická zákoutí i tajemné končiny. Polenošte si u vody, užijte si kouzlo dun nebo se vydejte ke hvězdám. Nenechte si ujít nic zajímavého... Vybrali jsme pro vás to nejlákavější, atraktivní místa hodnotíme hvězdičkami. Průvodce obsahuje také praktické rady na cesty, španělský slovníček a přehledové mapky. Obsah: Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého. Prohlídka Kanárských ostrovů za 1, 2 nebo 3 dny. Přes 180 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat. Užitečné rady a informace na cesty, španělský slovníček a základní fráze Přehledové mapky. Podrobnější informace: Světoznámý průvodce Michelin vychází poprvé česky. Užívejte si dovolenou na Kanárských ostrovech, objevujte památky, romantická zákoutíi tajemné končiny.Tato skupinka sopečných ostrovů, nořících se z moře při africkém pobřeží, má výjimečně příjemné podnebí. Současně však jsou tyto ostrovy hodně různorodé.  V knize najdete tipy k návštěvě mnoha míst, kulturních akcí nebo kulinářských zážitků. Atraktivní místa hodnotíme hvězdičkami, ale je samozřejmě na vás, čemu dáváte přednost.Průvodce se věnuje ostrovům Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma, La Gomera a El Hierro. Vychutnejte si ostrovy stylově a nenechte si ujít nic zajímavého... Kniha nabízí schematické mapky, doporučuje místa k ubytování, občerstvení i aktivnímu odpočinku.Obsahuje také praktické rady na cesty a španělský slovníček.  Prozkoumejte například tajemnou sopku El Teide, projděte se měsíční krajinou a užijte si noc venku Pozorujte kosatky a velryby během plavby kolem impozantního pobřeží u Acantilado de los Gigantes. Uchvátí vás nejen kytovci, ale i monumentální černé útesy. Vydejte se ke hvězdám na Roque de los Muchachos nebo rozechvějte své nitro hudbou v sopečných tunelech jeskyně Cueva de los Verdes. Zažijte kouzlo dun, navštivte zelené vinice vyrůstající ze sopečného popela a nasajte vůni tajemného vavřínového lesa. Jistě vám zachutná místní svěží bílá odrůda Malvasía. Nebo si vychutnejte si talíř papas arrugadas, chorizo de Teror nebo uzený kozí sýr. Kanárská gastronomie má všem co nabídnout.

Chcete si přečíst knihu?Kanárské ostrovy - Víkend: Michelin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kanárské ostrovy - Víkend: Michelin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY