Vídeň - Víkend: s rozkládací mapou

Vídeň - Víkend: s rozkládací mapou - - | Jesuslecitona.org

...vrti Soho, Covent Garden a Camden, kam se chodí ... Budapesť - víkend...s rozkládací mapou - Market24.sk ... ... Průvodce Paříž - víkend, s rozkládací mapou ... Je to město s tradicí, ale také ryze současné město, které kypí životem. Město umění, módy i elegance. Navštivte historické památky a muzea, dopřejte si výlet do galerií a butiků, relaxujte na pobřeží Seiny u šálky dobré kávy a vyzkoušejte proslulou francouzskou ... Barcelona - víkend...s rozkládací mapou, Vy ... Janov a Ligurské pobřeží - víkend...s rozkládací mapou ... .. Barcelona - víkend...s rozkládací mapou, Vydavateľ: Lingea SK, Väzba: Paperback, Počet strán: 253, Rok vydania: 2018 7.Geografie. Geologie. Vědy o zemi. Vídeň - víkend : s rozkládací mapou. 1. vydání. V Brně : Lingea s.r.o., 2017. 174 stran . Zelený průvodce. Cpress Barcelona. Průvodce s mapou National Geographic . Kniha - 52 stran, česky, Od Barri Gotic až po l'Eixample, od Montjuic po pláž La Barceloneta, od Las Ramblas po park Güell, od Picassova muzea po Fundació Joan Miró - díky tomuto jedinečnému průvodci s rozkládacími mapkami se hlavní město Katalánska před vámi v mžiku otevře! 60 turistických atrakcí, muzeí a ... Krakov - víkend...s rozkládací mapou, Nechte se unést atmosférou tohoto královského města. Navštivte památky, projeďte se v kočáře, zajděte do kavárny a užijte si nákupy. Vychutnávejte Krakov ve dne Vídeň s rozkládací mapou. Michelin ... Vídeň je rozdělena do 18 částí, poznávacích okruhů, nechybí schematická mapka, doporučená místa k občerstvení i aktivnímu odpočinku. Jedna část se věnuje i okolí Vídně. Knihu doplňují různé zajímavosti z oblasti historie, současnosti, kultury i gastronomie. ... autor neuvedený: Paříž - víkend...s rozkládací mapou Zažijte v Paříži víkend, na který se nezapomíná. Nechte se unést atmosférou míst, kudy kráčela historie. Ochutnejte vybrané speciality, nakupujte, relaxujte v kavárnách, projděte po nábřeží Seiny nebo vystoupejte na Montmartre. Celý popis Vídeň - Víkend: s rozkládací mapou kolektiv autorů Nakladatel: Lingea 2017 Nabídky na Prodloužený víkend z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Prodloužený víkend.Informace, hodnocení a komentáře k Prodloužený víkend Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Prodloužený víkend doručí dle Vašich požadavků. Paříž - Víkend. s rozkládací mapou - kolektiv autorů . skladem. 233 Kč . doprava od 37 Kč. Do obchodu ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Vídeň - Víkend: s rozkládací mapou.pdf

POPIS

Vychutnejte si vídeňské památky, romantická zákoutí i skvělou kávu. Kniha bude spolehlivým průvodcem těm, kdo jedou do Vídně poprvé, i zkušeným cestovatelům, kteří zde najdou tipy k návštěvě dalších míst, kulturních akcí nebo kulinářských zážitků. Pod klopami obálky najdete mapku městských částí, rozkládací mapu města a plán sítě veřejné dopravy. Obsah: Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého. Prohlídka Vídně za 1, 2 nebo 3 dny. Přes 180 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat. Užitečné rady a informace na cesty. Plánky městských částí s odkazy a plánek metra. Podrobnější informace: Průvodce Michelin vychází poprvé česky. Vychutnejte si vídeňké památky, romantická zákoutí i skvělou kávu. Kniha bude spolehlivým průvodcem těm, kdo jedou do Vídně poprvé, i zkušeným cestovatelům, kteří zde najdou tipy k návštěvě dalších míst, kulturních akcí nebo kulinářských zážitků. Atraktivní místa hodnotíme hvězdičkami, ale je samozřejmě na vás, čemu dáváte přednost.Vídeň je rozdělena do 18 částí, poznávacích okruhů, nechybí schematická mapka, doporučená místa k občerstvení i aktivnímu odpočinku. Jedna část se věnuje i okolí Vídně. Knihu doplňují různé zajímavosti z oblasti historie, současnosti, kultury i gastronomie. Pod klopami obálky najdete mapku městských částí, rozkládací mapu města a plán sítě veřejné dopravy. Nechybí ani základní slovníček a fráze. Ponořte se do historie, zajděte si do muzea, na výstavu, načerpejte síly na procházkách, projeďte se na kole, zajděte do zábavního parku nebo se oddejte se rytmu vídeňských valčíků. Nezapomeňte ochutnat vídeňkou kávu a slavný čokoládový dort Sachertorte. Milovníci čokolády, zmrzliny a zákusků se tu vůbec budou cítit jako v ráji. Sladkosti jsou silnou stránkou vídeňské kuchyně. Ale na své si přijdou samozřejmě i milovníci dalších kulinářských specialit. Náš průvodce vám bude na cestě za zážitky inspirací a rád vás kamkoli doprovodí.

Chcete si přečíst knihu?Vídeň - Víkend: s rozkládací mapou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vídeň - Víkend: s rozkládací mapou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY