Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu

Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu - Michael Wolff | Jesuslecitona.org

...ouse) Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce ... Oheň a hněv | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. O čem je kniha Oheň a hněv? Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu - Wolff Michael - Prvních devět měsíců Trum ... Kniha Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu - Michael ... ... . Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu - Wolff Michael - Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a Úvod » POLITIKA » OHEŇ A HNĚV - UVNITŘ TRUMPOVA BÍLÉHO DOMU. OHEŇ A HNĚV - UVNITŘ TRUMPOVA BÍLÉHO DOMU. Michael Wolff. novinka akce top produkt. SKLADEM IHNED !! Číslo produktu: 1662: Výrobce: Unversum: Stran: 352: Vydání: 2018: EAN kód: 9788024260709: Běžná cena : 399 Kč (15,04 €) Oheň a hněv Autor Michael Wolff. Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sá ... Bannon knihu nazval Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu. Název odkazuje na Trumpův pět měsíců starý výrok, že KLDR stihne „oheň a hněv", když bude pokračovat ve výhrůžkách směrem k USA. Kniha má vyjít 9. ledna, ale reportéři deníku The Guardian dostali možnost do ní přednostně nahlédnout. Bývalý hlavní stratég Bílého domu a poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Steve Bannon rezignoval na post výkonného předsedy ultrakonzervativního zpravodajského portálu Breitbart News, kam se vrátil v polovině srpna 2017 poté, co skončilo jeho několikaměsíční angažmá v Bílém domě. Bannon na sebe v posledních dnech upozornil kontroverzními výroky o ... Peprné ukázky díla, v němž Wolff popisuje členy Trumpova kabinetu, chaos v Bílém domě či státníka, jak vidí sám sebe, vzbudily ve Spojených státech senzaci. Takovou, že se i samotný Trump pokusil vydání knihy zastavit. Politickou biografii Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bíleho domu u nás vydalo nakladatelství Universum....

INFORMACE

AUTOR
Michael Wolff
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu.pdf

POPIS

Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Pikantní ukázky z knihy vzbudily v USA takový rozruch, že se Trump pokusil její vydání zastavit. Vše jen nahrálo vzniku jednoho z největších současných světových bestsellerů. Nahlédněte i vy do Trumpova Bílého domu.

Chcete si přečíst knihu?Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Wolff. Číst Oheň a hněv: Uvnitř Trumpova Bílého domu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY