Lovci mamutů: Kopčem, strážce ohně

Lovci mamutů: Kopčem, strážce ohně - Eduard Štorch | Jesuslecitona.org

...stí Kopčem, strážce ohně. Druhý díl (zcela samostatný a dějově uzavřený) nabízí volně navazující pokračování, v němž sledujeme další strastipl Lovci mamutů je historický román a nejznámější literární dílo Eduarda Štorcha, které bylo pod tímto názvem vydáno poprvé v roce 1918 ... Lovci mamutů - Vyhledávání na Heureka.cz ... .Je zasazen do starší doby kamenné na území českého státu.Popisuje putování pravěké lovecké tlupy od jejich sídla na břehu řeky Dyje u současných Dolních Věstonic až po Libeň na území dnešního hlavního města Prahy. Album Štorch: Lovci mamutů. Umělec Různí interpreti. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD. Ukázky zdarma k poslechu. Zvuková podoba klasického románu Eduarda Štorcha adresovaného mladým čtenářům… Lovci mamutů. Kdo napsal knihu Lovci mamutů? Autorem je Eduard ... Lovci mamutů 1 - Kopčem, strážce ohně : Dobrodružné romány ... ... . Album Štorch: Lovci mamutů. Umělec Různí interpreti. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD. Ukázky zdarma k poslechu. Zvuková podoba klasického románu Eduarda Štorcha adresovaného mladým čtenářům… Lovci mamutů. Kdo napsal knihu Lovci mamutů? Autorem je Eduard Štorch. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Elektronická kniha zdarma ke stažení. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Obsah: Kopčem, strážce ohně 1. Kopčem a Veverčák 2. Zubři 3. Věstonická tlupa 4. Mamuti a cizí lovci 5. Nešťastný lov 6. Nový domov 7. Boj s medvědem 8. Kopčem,strážce ohně Kopčem v nebezpečí 9. Prolog 10. Lev jeskynní 11. Na dně propasti 12. Sobi 13. Nepřátelská tlupa 14. Kopčem v zajetí 15. Prodán! 16. Mamuti 17 ... Lovci mamutů / 3CD - Štorch Eduard [3 CD] Skladby: I. CD Kopčem, strážce ohně: Kopčem a Veverčák, Zubři, Věstonická tlupa, Mamuti a cizí lovci, Nešťastný lov, Nový domov, Boj s medvědem, Kopčem, strážce ohně II. CD Kopčem v nebezpečí: Prolog, Lev jeskynní, Na dně propasti, Sobi, Nepřátelská tlupa, Kopčem v zajetí ... Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz...

INFORMACE

AUTOR
Eduard Štorch
DIMENZE
3,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovci mamutů: Kopčem, strážce ohně.pdf

POPIS

Dobrodružství pravěké tlupy a mladého hrdiny Kopčema si co do napínavosti v ničem nezadají s indiánkami Karla Maye a skutečnost, že se odehrávají ve starší době kamenné, jim dodává na přitažlivosti. Scénárista a režisér Tomáš Vondrovic si pro tento titul vybral první část Štorchova objemného románu a spolu s autorem hudby Václavem Zahradníkem a čtveřicí interpretů vytvořil zvukově velkorysý snímek se spoustou efektů, který je ozdobou řady Za dobrodružstvím!

Chcete si přečíst knihu?Lovci mamutů: Kopčem, strážce ohně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Štorch. Číst Lovci mamutů: Kopčem, strážce ohně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY