Emil a detektivové

Emil a detektivové - Erich Kästner | Jesuslecitona.org

...kniha Emil a tři dvojčata (1934, Emil und die drei Zwillinge) ... Emil a detektivové (2001) online ke zhlédnutí - Filmy ... ... . Dvanáctiletému Emilovi a jeho tátovi se lepí smůla na paty. Nejdřív od nich odejde matka, otec ztratí práci a aby toho nebylo málo, po autonehodě přijde nejen o kus zdraví, ale i o řidičský průkaz. Aby si Emil odpočinul od všech těch pohrom, má… Klasika německého spisovatele Ericha Kästnera v rozpustilém moderním kabátě dozajista potěší mladé posluchače i všechny, kterým se už stýská po létě. Emil a detektivové (1929 ... This video is unavailable. Watc ... Emil a detektivové / Emil und die Detektive (2001) | ČSFD.cz ... . Emil a detektivové (1929 ... This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Emil a detektivové dobrodruzne. Emil a detektivové online stream cz ke zhlédnutí v HD rozlišení. Český dabing. Sledujte online filmy a seriály zdarma a bez omezení. Přehrát on-line s možností stažení. Přehrát Emil a detektivové Online Emil a detektivové. Dvanáctiletému Emilovi a jeho tátovi se lepí smůla na paty. Nejdřív od nich odejde matka, otec ztratí prá...

INFORMACE

AUTOR
Erich Kästner
DIMENZE
12,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Emil a detektivové.pdf

POPIS

Emil Tischbein bydlí s maminkou v městečku Neustadtu, ale na prázdniny jede k babičce a sestřenici do Berlína. Na cestu dostane nemalý obnos, jenže ve vlaku usne. Když se probudí, peníze jsou pryč, ačkoli měl obálku s penězi přišpendlenou k podšívce kabátku. Co teď? Emil se rozhodne zloděje vypátrat a usvědčit, však už má podezření na jednoho spolucestujícího. A nezůstane na to sám, získá kamaráda, který přivede partu místních kluků. Promyšlená a dramatická honička za zlodějem může začít!

Chcete si přečíst knihu?Emil a detektivové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Kästner. Číst Emil a detektivové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY