Cesta mudrců

Cesta mudrců - Šárka Ledinská | Jesuslecitona.org

...pší filmy roku 2001 podle hodnocení uživatelů Kinobox ... Sara Ledinska: Cesta mudrcu by Pavla Lžičařová - Issuu ... .cz 2020 CH - cesta za kamenem mudrců. Líbí se vám album. od fotkydruzina15zs? Prohlížet podobná alba. Nahoru. Komentáře Přidat. Přihlásit a komentovat 25. 2. 2020 CH - cesta za kamenem mudrců Cesta mudrců. Sports Teams. Číčou po ledovci. Other. Technika Kvantového Doteku Matrixu, Petr Chobot - biolog, terapeut, Láskyplný svět .cz, Debra Bernier, Petra Drobná - Nutrifitness, Beauty E ... Cesta mudrců symbolizuje úděl každého člověka. Náš život ... ... .cz, Debra Bernier, Petra Drobná - Nutrifitness, Beauty Exclusive Salon, Michaela Valaskova Golf Coach, Psycho-hygiena, Silk, Coaching Petra Doležalov ... Others Named Martin Vitalis. Cesta mudrců neboli Královská cesta je cestou, která nás vede k získání odpovědí na nejzákladnější otázky našeho života i života kolem nás, tedy k moudrosti, lásce i sebelásce. Její skutečné poznání či pochopení může dokonce dle našich předků otevřít člověku dveře k věčnosti. Je to cesta z prachu…...

INFORMACE

AUTOR
Šárka Ledinská
DIMENZE
7,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta mudrců.pdf

POPIS

Cesta mudrců neboli Královská cesta je cestou, která nás vede k získání odpovědí na nejzákladnější otázky našeho života i života kolem nás, tedy k moudrosti, lásce i sebelásce. Její skutečné poznání či pochopení může dokonce dle našich předků otevřít člověku dveře k věčnosti. Je to cesta z prachu země ke slunci či zlatu. Díky ní se biblický Adam z prachu znovu dostává do ohnivého ráje, pohádkový hloupý Honza z pece s popelem či Popelka do zlatého zámku, opět hořící mytický pták Fénix (Ohnivák) z prachu – v Praze od Prašné brány do sluneční katedrály či zlatý zvon, popřípadě kalich, z temnoty země na povrch. Tato kniha je pozváním na onu fascinující cestu, již se s pomocí mapy, kterou nám naši předchůdci v mýtech, legendách, Bibli, pohádkách a ve staré Praze zanechali, vydáme hledat.

Chcete si přečíst knihu?Cesta mudrců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Ledinská. Číst Cesta mudrců Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY