Práskač

Práskač - Jan-Erik Fjell | Jesuslecitona.org

...čkáte se ji, ale i přesto, že se zde nestřílí a nevybuchují auta se jedná o příjemnou zábavu s nápaditou zápletkou,které dodává štávu charismatický Dwayne Jonhson ... práskač - Wiktionary ... . Je super, že dal přednost filmům před Wrestlingem ! (29.5.2013) Directed by Ric Roman Waugh. With Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Jon Bernthal, Rafi Gavron. A father goes undercover for the DEA in order to free his son, who was imprisoned after being set up in a drug deal. Práskač je vítězem norské ceny knihkupců za rok 2010. Velmi rychle se stal bestsellerem a bývá srovnáván s knihami Jo Nesbøa. Dvojí děj se odehrává v New Yorku šede ... Film Práskač online | Sledujufilmy.cz ... . Práskač je vítězem norské ceny knihkupců za rok 2010. Velmi rychle se stal bestsellerem a bývá srovnáván s knihami Jo Nesbøa. Dvojí děj se odehrává v New Yorku šedesátých let, kdy se Vincent Giordano dostává do nechvalně známé mafiánské rodiny Locatelliů. Online Práskač. Maurice je protřelý kriminálník. Po propuštění z vězení nelení, spáchá vraždu, uloupí klenoty a poté se setkává s přítelem Silienem, kterého podezírá z udavačství. Melvillův snímek je především dalším výletem do prostředí francouzské galerky. Podobné filmy jako Práskač. Muž ve stínu. Thrillery Thriller The Ghost Writer z pera mistra historických románů Roberta Harrise přináší napínavý příběh spisovatele, který je najat na sepsán...

INFORMACE

AUTOR
Jan-Erik Fjell
DIMENZE
5,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Práskač.pdf

POPIS

„Práskač je vítězem norské ceny knihkupců za rok 2010. Velmi rychle se stal bestsellerem a bývá srovnáván s knihami Jo Nesboa. Dvojí děj se odehrává v New Yorku šedesátých let, kdy se Vincent Giordano dostává do nechvalně známé mafiánské rodiny Locatelliů. Projde křest ohněm a vykonává pro ně špinavou práci, jako jejich věrný pes. Paralelní příběh se odehrává v současnosti ve Fredrikstadu, kde byl zabit nejbohatší místní muž. O tom, že jde o vraždu kvůli financím, nemá nikdo pochyb.Z Kriposu ( KRIminalPOlitiSentralen, Kriminální – policejní – centrála) přijde mladý superintendant Anton Brekke vést vyšetřování. Svěží, drzý, hrubý, se slabostí pro ženy a tajnou vášní k pokeru. Kolegou mu je mladý policejní student Magnus Torp a společně se pouštějí do rozmotávání složitého klubka událostí až do mazaného finále.

Chcete si přečíst knihu?Práskač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan-Erik Fjell. Číst Práskač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY