Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání

Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání - Petr Najvar, | Jesuslecitona.org

...021087583 OKCZID: 127838013 Citace (dle ČSN ISO 690): SLAVÍK, Jan ... Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání | MUNISHOP ... . Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání. V první části je představen pojem kazuistika v souvislosti s výzkumem v klinických vědách. Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání - Petr Najvar, Jan Slavik, Jana Stará, Klára Uličná | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Kazuistika: Když je práce s uměleckým textem v literární výchově víc než jen povídání Typ a stupeň školy / obor: ZŠ (7. ročník) / Literární výchova. Zdroje: Šalamounová, Z. (2017 ... Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání ... ... . ročník) / Literární výchova. Zdroje: Šalamounová, Z. (2017). Když je práce s uměleckým textem v literární výchově víc než jen povídání. Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání. NAJVAR Petr, SLAVÍK Jan, STARÁ Jana, ULIČNÁ Klára. Info: Masarykova univerzita, 2017 (1.) - brož., 463 str. EAN: 9788021087583 ISBN: 978-80-210-8758-3 ... Recenze produktu Didaktické kazuistiky v oborech školního vzděláván ... V první části je představen pojem kazuistika v souvislosti s výzkumem v klinických vědách. Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání Petr Najvar , Jan Slavik , Jana Stará , Klára Uličná Kniha Didaktické kauzistiky v oborech školního vzdělávání (Jan Slavík; Klára Uličná; Jana Stará; Petr Najvar) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Hledáte Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání od Jan Slavík,Jana Stará,Petr Najvar,Klára Uličná? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání SLAVÍK Jan ULIČNÁ Klára STARÁ Jana NAJVAR Petr. Odborná kniha Rok: 2017, vydání: 1., elektronické vyd., počet stran: 463 s. Kazuistiky v transdidaktickém přístupu Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání. Brno: Masarykova univerzita. Kniha představuje didaktickou kazuistiku jako nástroj pro kultivaci (oborově)didaktického myšlení. V první části je představen pojem kazuistika v souvislosti s výzkumem v klinických vědách. V ýzkumné didaktické kazuistiky se v tom neliší od di- daktických kazuistik výukových, 4 protože rozdíl mezi nimi je především v tom, že Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání ... Vzdělávání jedinců s postižením je jedním z důležitých témat. Je třeba říci, že stále více odborníků u nás i v zahraničí je přesvědčeno, že žáci s postižením potřebují stupňovitý systém pedagogické podpory. Hlavním tématem monografie je provedení komplexní analýzy problematiky edukace žáků s ... Objednávajte knihu Didaktické ka...

INFORMACE

AUTOR
Petr Najvar,
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání.pdf

POPIS

Kniha představuje didaktickou kazuistiku jako nástroj pro kultivaci (oborově)didaktického myšlení. V první části je představen pojem kazuistika v souvislosti s výzkumem v klinických vědách. Zvláštní pozornost je potom věnována didaktickým kazuistikám a jejich roli v transdisciplinárním didaktickém výzkumu a představení transdidaktického přístupu využívajícího metodiku 3A. Druhou část knihy tvoří vybrané didaktické kazuistiky zpracované týmem oborových didaktiků a učitelů v praxi. Kniha navazuje na publikaci Transdisciplinární didaktika: o učitelském sdílení znalostí a zvyšování kvality výuky napříč obory autorů J. Slavíka, T. Janíka, P. Najvara a P. Knechta.

Chcete si přečíst knihu?Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Najvar,. Číst Didaktické kazuistiky v oborech školního vzdělávání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY