# Smrt všem prasatům

# Smrt všem prasatům - Tony Parsons | Jesuslecitona.org

...juje pouze za spravedlnost, ale o vlastní život ... #smrt všem prasatům - Knihkupectví Luxor ... . více. Mohlo by se vám líbit. Hledáte #smrt všem prasatům od Tony Parsons? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR # Smrt všem prasatům Autor: Parsons, Tony Nakladatel: MOBA EAN: 9788024380575 ISBN: 978-80-243-8057-5 Originál: The Murder Bag Překlad: Teličková, Michaela Popis: 1× kniha, vázaná, 408 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Dárek # Smrt všem prasatům - Tony ... Parsons, Tony : Smrt všem prasatům ... . vydání) Dárek # Smrt všem prasatům - Tony Parsons E-book elektronické knihy na vánoce za 199 Kč s rychlým doručením prodvá obchod Kosmas.cz. Zobrazit celý popis >>> Vánoční dárek # Smrt všem prasatům - Tony Parsons - udělejte radost svým blízkým a pořidte jim tento krásný dárek Smrt všem prasatům Tony Parsons. ... Zatímco se těla hromadí, Max zjistí, že vrah se přibližuje ke všemu - a všem, které detektiv miluje. Netrvá dlouho a Max nebojuje pouze za spravedlnost, ale o vlastní život. Smrt všem prasatům. Tony Parsons. Značka: Moba Výrobní číslo: 978-80-243-8057-5 EAN: 9788024380575 Náš kód: 75898 339 Kč. Ušetříte 23 Kč (7 %) 316 Kč ... #smrt všem prasatům; #smrt všem prasatům Parsons Tony. Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter's Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat. Detektiv Max Wolfe, který začal nedávno pracovat v oddělení vražd britské metropolitní ... #smrt všem prasatům - Tony Parsons. Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter's Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů.... E-kniha: Smrt všem prasatům - Tony Parsons Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. E-kniha: Smrt všem prasatům (Tony Parsons). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Tony Parsons
DIMENZE
9,4 MB
NÁZEV SOUBORU
# Smrt všem prasatům.pdf

POPIS

Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter’s Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat. Detektiv Max Wolfe, který začal nedávno pracovat v oddělení vražd britské metropolitní policie se ujímá svého prvního případu. Brzy ho krvavá stopa zavede ze zapadlých uliček do světel velkoměsta, z nejtemnějších zákoutí internetu až do koridorů moci. Zatímco se těla hromadí, Max zjistí, že vrah se přibližuje ke všemu – a všem, které detektiv miluje. Netrvá dlouho a Max nebojuje pouze za spravedlnost, ale o vlastní život.

Chcete si přečíst knihu?# Smrt všem prasatům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Parsons. Číst # Smrt všem prasatům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY