Se mnou jsi v bezpečí

Se mnou jsi v bezpečí - K. L. Slater | Jesuslecitona.org

...logický thriller, který vás chytne a nepustí ... Se mnou jsi v bezpečí / Nejlevnější knihy ... . Pokud se vám líbily knihy Dívka ve vlaku a Za zavřenými dveřmi, neměli byste tento román minout. Zboží ze stejné kategorie - Se mnou jsi v bezpe ... Přátelí se jen se svou sousedkou a její jedinou útěchou jsou řád a stereotyp.... Se mnou jsi v bezpečí - K. L. Slater — Kniha.cz Tento web používá soubory cookie. Kupte knihu Se mnou jsi v bezpečí od K.L. Slater na Martinus.cz. Čtenářské recenze ... Pinky v Knihách : Se mnou jsi v bezpečí | K. L. Slater ... .L. Slater na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Se mnou jsi v bezpečí - Slater K. L. - Před třinácti lety někdo Anně ošklivě ublížil. Teď nadešel čas, kdy se může konečně pomstít… Anna žije osamělý život. Přátelí se jen se svou sousedkou a její jedinou útěchou jsou řád a stereotyp. Lidi si strikt Se mnou jsi v bezpečí. Vím, co se tehdy stalo! Autorka: K. L. Slater Přeložila: Kateřina Bínová. Počet stran: 352 Vazba: pevná s přebalem Formát: 155×211 mm ISBN: 978-80-7588-041-3 Doporučená cena: 339 Kč. Knihu Se mnou jsi v bezpečí vydalo nakladatelství Mystery Press. Ukázka z knihy Elektronická kniha Se mnou jsi v bezpečí na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Se mnou jsi v bezpečí od ostatných... Zatímco se Annina posedlost Carlou stupňuje, vyplouvají na povrch i její vlastní tajemství. Je Carla opravdu tak nebezpečná, nebo by se měla bát spíše někoho, kdo je jí mnohem blíž? Se mnou jsi v bezpečí je podmanivý psychologický thriller, který vás chytne a nepustí. Se mnou jsi v bezpečí je podmanivý psychologický thriller, který vás chytne a nepustí. Pokud se vám líbily knihy Dívka ve vlaku a Za zavřenými dveřmi, neměli byste tento román minout. Anna žije osamělý život v rutině a striktním řádu, nemá koníčky a živí se jako pošťačka. V jejím psychickém stavu se odráží ... Se mnou jsi v bezpečí je podmanivý psychologický thriller, který vás chytne a nepustí. Pokud se vám líbily knihy Dívka ve vlaku a Za zavřenými dveřmi, neměli byste tento román minout. Parametry...

INFORMACE

AUTOR
K. L. Slater
DIMENZE
12,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Se mnou jsi v bezpečí.pdf

POPIS

Před třinácti lety někdo Anně ošklivě ublížil. Teď nadešel čas, kdy se může konečně pomstít… Anna žije osamělý život. Přátelí se jen se svou sousedkou a její jedinou útěchou jsou řád a stereotyp. Lidi si striktně drží od těla – ví, kolik škody mohou napáchat. Jednoho dne je svědkem dopravní nehody a v řidičce, která ji zavinila, poznává Carlu. To ona jí tehdy zničila život. Nyní má šanci srovnat účty, ale svou pomstu musí pečlivě naplánovat. Ze všeho nejdřív se rozhodne vetřít do přízně Liamovi, muži, který byl při nehodě zraněn. Také musí sledovat průběh policejního vyšetřování. A hlavně – nesmí dopustit, aby jí Carla znovu zmizela z dohledu. Zatímco se Annina posedlost Carlou stupňuje, vyplouvají na povrch i její vlastní tajemství. Je Carla opravdu tak nebezpečná, nebo by se měla bát spíše někoho, kdo je jí mnohem blíž? Se mnou jsi v bezpečí je podmanivý psychologický thriller, který vás chytne a nepustí. Pokud se vám líbily knihy Dívka ve vlaku a Za zavřenými dveřmi, neměli byste tento román minout.

Chcete si přečíst knihu?Se mnou jsi v bezpečí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor K. L. Slater. Číst Se mnou jsi v bezpečí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY